Een pak voor Jef?

6 - 7 jaar
Hardcover:
12,50
Altijd de laagste prijs
  • Ideaal voor de beginnende lezer
  • Grappig
  • Van de illustrator van Mees Kees en De Gorgels

Samenvatting

Leesplezier is met deze grappige AVI strip gegarandeerd. En wist je dat strips lezen heel goed is voor de leesontwikkeling van (jonge) kinderen? Leuk én leerzaam tegelijk dus!

Samenvatting

Grappige strip op AVI M3 over een pakjesbezorger. Ideaal voor beginnende lezers, aangezien het beeld de tekst ondersteunt. Zeker als de humoristische tekeningen gemaakt zijn door Rick de Haas, de illustrator van Mees Kees en De Gorgels.

Ik ben Jef.
Er ligt een pak.
Bij mij voor de deur.
Het pak is niet van mij.
Maar van wie dan wel?
Het is een raar pak.
Het stinkt …

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 6 - 7 jaar
ISBN: 9789048743384
NUR: 287
Type: Hardcover
Auteur(s): Rick de Haas
Illustrator: Rick de Haas
Prijs: 12,50
Aantal pagina's: 32
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsdatum: 18-10-2021
Een-pak-voor-Jef

Gerelateerde artikelen

De leukste leerspellen op een rij

Deze spellen zijn superleuk én je steekt er ook nog eens wat van op. Alle spellen van Zwijsen zijn namelijk gemaakt in samenwerking met lesmethodemakers. Zo weet je zeker dat alles 100% aansluit op school. Wij zetten de leukste per leeftijd op een rij!

Tiplijst
Lees meer

Schooltje spelen getest!

Spelenderwijs leren is extra leuk met 'Schooltje Spelen'. Een uitklapbaar koffertje vol materialen. Matteo (5) en zijn moeder Kim testten het spel.

Achtergrond
Lees meer

Cadeautip: koffertjes vol leuks

Haal het leukste van school in huis met deze koffertjes! Inclusief uitwisbare stift voor eindeloos plezier met letters en cijfers. Nu voor maar 13,50!

Achtergrond
Lees meer