Wat zijn emoties?

Eerste vragen en antwoorden over emoties

Hardcover:
12,99
Altijd de laagste prijs
  • Voor kinderen vanaf 5 jaar
  • Stond op de shortlist van de SLA Information Book Award 2020
  • Helpt jonge kinderen (gemengde) gevoelens beter te begrijpen, bij henzelf en bij anderen!

Samenvatting

Samenvatting

Wat maakt ons blij, verdrietig, boos of bang? Waarom maken we ons zorgen? In dit prachtig geïllustreerde flapjesboek ervaren de dieren allemaal emoties. Achter de flapjes vinden lezers antwoorden op vragen als: Waarom zijn we niet altijd blij? en Hoe kan ik mijn vriend opvrolijken?

Lees meer

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9781474986953
NUR: 223
Type: Hardcover
Auteur(s): Katie Daynes
Prijs: 12,99
Aantal pagina's: 12
Uitgever: Usborne Publishers
Verschijningsdatum: 15-09-2020

Gerelateerde artikelen

Loco leerspellen voor ieder kind!

Loco, wie is er niet mee opgegroeid? Met de basisdoos met steentjes en de losse opdrachtenboekjes leren kinderen spelenderwijs. Voor elk kind (3 t/m 12 jaar) is er een passende editie.

Tiplijst
Lees meer

Op advies van de juf

'Op advies van de juf' is hét leerspellen assortiment van de ever- en bestsellers van Zwijsen. Van de bekende leerspellen van Loco tot de spellen van de Gorgels en het vrolijke aapje Semsom.

Tiplijst
Lees meer

Ontdek de hobby’s van je favoriete schrijvers!

Maren Stoffels, Annet Jacobs, Peter Nilsson en Angelique van Dam vertellen in dit artikel over hun favoriete hobby's. Zij schreven samen de allerleukste nieuwe verhalenbundel over vrije tijd 'Chillen in een hangmat'. Lees snel verder!

Interview
Lees meer

Schooltje spelen getest!

Spelenderwijs leren is extra leuk met 'Schooltje Spelen'. Een uitklapbaar koffertje vol materialen. Matteo (5) en zijn moeder Kim testten het spel.

Achtergrond
Lees meer