Wolvenhart

en andere waargebeurde dierenverhalen

9 - 100 jaar
Hardcover:
20,99
Altijd de laagste prijs
Luisterboek:
11,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Grappige, spannende en ontroerende, waargebeurde dierenverhalen voor lezers van 9 tot 99 jaar.

Samenvatting

Mensen en dieren hebben al eeuwenlang een bijzondere band. De verhalen in dit boek gaan over dieren die iets bijzonders hebben gedaan of meegemaakt. Zoals giraffe Zarafa, die tweehonderd jaar geleden als cadeau voor de koning naar Parijs kwam en daar een echte giraffenrage ontketende. Of Japie, de gorilla die tijdens de Tweede Wereldoorlog in Artis zag hoe onderduikers in de apenrots verstopt werden. Lees hoe dolfijn Moko een potvis en haar jong van de dood redde, hoe een varken een wereldberoemde kunstenaar werd en hoe een wolf de jager keer op keer te slim af was.
Veertien bijzondere dierenverhalen van vroeger en nu, prachtig geïllustreerd in kleur door Marieke Nelissen.

Annemarie van den Brink en Suzanne Wouda schreven eerder samen Oorlog in inkt , dat bekroond werd met een Vlag en Wimpel.

Mensen en dieren hebben al eeuwenlang een bijzondere band. De verhalen in dit boek gaan over dieren die iets bijzonders hebben meegemaakt of gedaan. Zoals giraffe Zarafa, die 200 jaar geleden als cadeau voor de koning naar Parijs kwam en daar een echte giraffenrage ontketende. Of Japie, de gorilla die tijdens de Tweede Wereldoorlog in Artis zag hoe onderduikers in de apenrots verstopt werden. Lees hoe een dolfijn een walvismoeder en haar jong van de dood redde, hoe een varken een beroemde kunstenaar werd en hoe een wolf de jagers keer op keer te slim af was. Veertien bijzondere dierenverhalen van vroeger en nu.

Anemarie van den Brink en Suzanne Wouda schreven eerder samen Oorlog in inkt , dat bekroond werd met een Vlag en Wimpel.

Van bekroond auteursduo.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 100 jaar
ISBN: 9789021683560
NUR: 212
Type: Hardcover
Auteur(s): Suzanne Wouda, Annemarie van den Brink
Illustrator: Marieke Nelissen
Prijs: 20,99
Aantal pagina's: 144
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 21-09-2022

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 100 jaar
ISBN: 9789021683997
NUR: 212
Type: Luisterboek
Auteur(s): Suzanne Wouda, Annemarie van den Brink
Illustrator: Marieke Nelissen
Voorlezer: Mark Omvlee
Prijs: 11,99
Duur: 3 uur en 25 minuten
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 22-09-2022
Wolvenhart

Gerelateerde artikelen

Charlotte Dematons over kunstprentenboek Parijs

In 'Een wandeling door impressionistisch Parijs met Georges en Jacques' van Charlotte Dematons ontdek je Parijs in de 19e eeuw, vanuit het perspectief van de twee dakloze mannen Georges en Jacques. We spraken Charlotte over haar gedachten achter het boek en hoe het tot stand kwam!

Interview
Lees meer

Harari schrijft jeugdboek over oorlog

Waarom maken mensen ruzie met elkaar, of nog erger: waarom voeren ze oorlog? Yuval Noah Harari, auteur van de wereldwijde bestseller 'Sapiens', heeft een nieuw jeugdboek geschreven over oorlog. Lees meer over het nieuwe boek in dit artikel!

Nieuws
Lees meer