De bizarre bankroof

9 - 12 jaar
Hardcover:
15,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

De 100-jarige Ted is bang dat bankrovers zijn bank willen stelen. Nisa en Flim stellen hem gerust, maar helpen hem toch zijn bank verplaatsen. En dan komen er écht bankrovers achter hen aan … Spannend boek op AVI M5 uit de serie Zoeklicht voor 9+.

Samenvatting

Als Ted hoort dat er bankrovers in de stad zijn, schiet hij in paniek. Straks komen ze zijn bank nog stelen! Nisa en Flim proberen hem uit te leggen dat bankrovers geen zitbanken roven. En ook geen andere meubels. Maar Ted weet het niet zo zeker. Zijn bank moet meteen naar een bankkluis! Het is een maf idee. Toch helpen Nisa en Flim hem. Want Ted is niet alleen heel aardig, maar ook 100 jaar. Dan zeg je geen nee. En gek genoeg lijkt hij nog gelijk te krijgen ook!
De bankrovers krijgen Ted in de gaten en vinden dat hij nogal verdacht doet. Is zijn bank veel geld waard? Een fortuin zelfs? Nisa en Flim roepen dat het een oud ding is. En versleten! Niemand wil hem hebben! Maar hoe meer ze dat roepen, hoe minder de bankrovers dat geloven ...

De boeken van de Zoeklicht-serie zijn op een laag AVI-niveau geschreven, maar wel met een superspannend verhaal dat geschikt is voor kinderen van 9 jaar en ouder. Zo maakt Zoeklicht lezen weer leuk!

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789048756698
NUR: 286
Type: Hardcover
Auteur(s): Ferry Piekart
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 116
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsdatum: 15-05-2026

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Quinn en Aaron Shorts’

In dit hilarische avontuur hebben Quinn en Aaron een grote droom: een award winnen voor het beste YouTube-kanaal. Maar de concurrentie is groot en dat eist zijn tol. Wat hebben zij over voor succes? En wie gaat er met de grote prijs vandoor? Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Vol avontuur’

De verhalenbundel Vol avontuur, geschreven door de allerleukste auteurs, waaronder Paul van Loon, Ilona de Lange en Marcel Groenewegen. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Nieuw: jubileumeditie ‘De regels van Floor’

In deze speciale jubileumeditie staan de leukste, meest hilarische regels van Floor gebundeld. Daarnaast is er ook één speciale regel, namelijk die van een fan. Lees meer over het jubileum en deze speciale uitgave in dit artikel.

Nieuws
Lees meer