Cécile Alix
Cécile Alix heeft inmiddels al 90 kinderboeken geschreven. Ze haalt haar inspiratie uit de wereld om haar heen en deelt veel met haar lezers op Instagram. Ook geeft ze workshops poëzie schrijven.
Liefde in galop is het tweede deel in de serie Tarzan de chagrijnige pony en neemt ons mee in de grappige wereld van een pony die altijd wel iets te klagen heeft.
In het tweede deel van de grappige serie Tarzan de chagrijnige pony van Cécile Alix heeft Tarzan weer genoeg redenen om chagrijnig te zijn. Het is namelijk tijd voor de springwedstrijd. Tarzan vindt het maar stom: over hindernissen springen, arrogante paarden trotseren en het dragen van Tomaatje op zijn rug.
En dan is het ook nog eens het seizoen van de liefde… wat een ramp. Tarzan heeft een hekel aan romantische pony’s, vooral aan die Douglas die steeds rond de mooie Leïka hangt. Je hoeft niet van pony’s te houden om te kunnen lachen om alle grappige avonturen van Tarzan!
| Leeftijdsindicatie: | 6 - 9 jaar |
| ISBN: | 9789493474079 |
| NUR: | 282 |
| Type: | Hardcover |
| Auteur(s): | Cécile Alix |
| Illustrator: | Louis Thomas |
| Vertaler: | Ingrid Buthod |
| Prijs: | 15,99 |
| Aantal pagina's: | 192 |
| Uitgever: | Condor |
| Verschijningsdatum: | 18-02-2026 |