Kraak de code

Vind de museumdief

Paperback:
9,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Team Snuit heeft jouw hulp nodig! Kun jij hen helpen de zaak van de museumdiefstal op te helderen?  In dit ludieke speurboek helpen kinderen twee hondendetectives, Miss Sissy en Bernstein, om een gestolen schilderij terug te vinden. In de flap van het boek zit een codekraker. Dit werktuig moet op de juiste manier op de tekeningen in het boek gelegd worden om antwoorden op de onderzoeksvragen te krijgen. De codekraker onthult ook op welke pagina het mysterie verdergaat.  Een boek dat kinderen aan het denken zet en hun verbeelding zal prikkelen. 

Lees meer

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789002284199
NUR: 228
Type: Paperback
Auteur(s):
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 40
Uitgever: SU Kids & Digits
Verschijningsdatum: 07-10-2025

Kenmerken van dit boek

Gerelateerde artikelen

Op advies van de juf

'Op advies van de juf' is hét leerspellen assortiment van de ever- en bestsellers van Zwijsen. Van de bekende leerspellen van Loco tot de spellen van de Gorgels en het vrolijke aapje Semsom.

Tiplijst
Lees meer

De leukste leerspellen op een rij

Deze spellen zijn superleuk én je steekt er ook nog eens wat van op. Alle spellen van Zwijsen zijn namelijk gemaakt in samenwerking met lesmethodemakers. Zo weet je zeker dat alles 100% aansluit op school. Wij zetten de leukste spelletjes per leeftijd op een rij!

Tiplijst
Lees meer

Schooltje spelen getest!

Spelenderwijs leren is extra leuk met 'Schooltje Spelen'. Een uitklapbaar koffertje vol materialen. Matteo (5) en zijn moeder Kim testten het spel.

Achtergrond
Lees meer