Paul Poiret

Dromen van de Oriënt

Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Prachtig kunstprentenboek over Paul Poiret, dat begint bij een baantje bij een paraplufabriek en eindigt in een invloedrijk vakmanschap in de modewereld. Een betoverende en kleurrijke wereld voor jong en oud!

Samenvatting

Toen iedereen elkaar nog monsieur en madame noemde, had de jonge Paul Poiret een baantje bij een paraplufabriek.
Maar hij droomde van een wereld vol kleur...

Poiret wil ontwerpen, maar hij houdt zich niet aan de regels van zijn tijd. Hij tekent geen korsetten of jurken met een hofsleep. Nee, hij wil iets spannenders. En daarom gaat hij op reis. Poiret neemt de kleuren van de Oriënt mee terug naar het grauwe Parijs van het begin van de vorige eeuw. Met zijn wervelende, fantasievolle ontwerpen maakt hij de weg vrij voor de Art Déco. En binnen korte tijd wordt hij de koning van de mode.

Enzo Pérès-Labourdette studeerde af aan Minerva in Groningen en is winnaar van de Fiep Westendorp Stimuleringsprijzen voor beginnende illustratoren. In 2017 illustreerde hij Anne, het paard en de rivier van Wouter Klootwijk.
Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 4 - 8 jaar
ISBN: 9789025873912
NUR: 217
Type: Hardcover
Auteur(s): Enzo Pérès-Labourdette
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 32
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 11-10-2017
Maurits Muis en Rembrandt - Ingrid en Dieter Schubert

Kunstprentenboeken

Kunstprentenboeken

Kunst laat je op een andere manier naar de wereld kijken. Van kunst geniet je met je hoofd en met je hart. Deze boeken laten je de mooiste dingen ontdekken. Hoe een arm weesmeisje de meest beroemde modeontwerpster ter wereld werd… Hoe je het geluid van een trein zichtbaar kunt maken… Hoe een muis door de tijd reist en Rembrandt leert kennen… Hoe je een schilderij maakt voor je moeder tussen de sterren… Reis door Hollandse landschappen en de raadselachtige wereld vol gezichtsbedrog van Escher… Geniet van kleur in de tuin van Monet en ga mee op avontuur in de fantastische wereld van Jeroen Bosch… Lees de gekste weetjes over kleuren en laat je aanspoelen op een eiland… Breng midden in de oorlog sinaasappels naar Mondriaan in New York… De verhalen in deze boeken laten je niet meer los!
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Marvel Superhelden’

Welkom in het Marvel-universum! Ga op reddingsmissie met Spider-Man, strijd mee met de Hulk en versla het kwaad met Iron Man. Of ga op avontuur met een van de andere helden. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest ‘Vraag het Sammie’

Ons Kinderpanel leest 'Help, mijn ouders hebben het te druk!', het eerste deel uit de nieuwe serie 'Vraag het Sammie'. Benieuwd wat ons panel van het boek en Sammie vond? Lees het artikel!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Verdachte gasten’

Verdachte gasten van Vivian den Hollander is een spannende detective voor jonge lezers, in de populaire serie Spekkie & Sproet! Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest deel 1 van ‘Maxi & Helium’

Duik in een fantasievolle wereld in Maxi & Helium in het magische Dierenrijk! Maxi en Helium wonen sinds kort in de mensenwereld. Als ze op een dag een gat in de muur ontdekken en hierin worden gezogen, begint een spannend avontuur. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer