Van stronteigenwijs tot lekker dwars

Hardcover:
7,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Een prentenboek vol lekker eigenwijze versjes!

Samenvatting

In dit heerlijke prentenboek voor de Kinderboekenweek laten Marianne Busser en Ron Schröder kinderen door middel van grappige versjes kennismaken met heel veel verschillende eigenwijze types. Wat dacht je van een jongetje met een grote snor, een meisje met heel veel muizenvriendjes, alles-soep, en een wel heel eigenwijze opa... Doe jij ook lekker alles op jouw manier?

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 4 - 99 jaar
ISBN: 9789048873470
NUR: 273
Type: Hardcover
Auteur(s): Marianne Busser, Ron Schröder
Illustrator: Nadia Meezen
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 32
Uitgever: Moon
Verschijningsdatum: 24-09-2024

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Het regent ganzen’

'Het regent ganzen' van Annemarie Jongbloed is een prachtig verhaal over pesters, meelopers en het vinden van je eigen kracht. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Moord aan boord’

Moord aan boord is een spannend avontuur van Arlo Banks, waarin je de moord op juffrouw Patti moet oplossen. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Marvel Superhelden’

Welkom in het Marvel-universum! Ga op reddingsmissie met Spider-Man, strijd mee met de Hulk en versla het kwaad met Iron Man. Of ga op avontuur met een van de andere helden. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest ‘Vraag het Sammie’

Ons Kinderpanel leest 'Help, mijn ouders hebben het te druk!', het eerste deel uit de nieuwe serie 'Vraag het Sammie'. Benieuwd wat ons panel van het boek en Sammie vond? Lees het artikel!

Kinderpanel
Lees meer