Milo’s dierenwereld in zwart-wit

0 - 1 jaar
Paperback:
9,99
Altijd de laagste prijs
  • Super leuk kraamcadeau!
  • Altijd een succes bij pasgeboren baby's

Samenvatting

Samenvatting

Milo ziet de wereld in zwart-wit, net zoals pasgeboren baby’s. Hoe groter het contrast tussen de patronen, hoe beter je baby ze ziet. Door de beelden te bekijken, worden je baby’s hersenen en visuele ontwikkeling gestimuleerd. Leren lezen begint op schoot!

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 0 - 1 jaar
ISBN: 9789002267963
NUR: 271
Type: Paperback
Auteur(s): Rowena Blyth
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 14
Uitgever: Oogappel
Verschijningsdatum: 27-02-2019
Milo’s-dierenwereld-in-zwart-wit-Rowena-Blythe
Milo van Baby ziet

Baby ziet…

Baby ziet

Boekjes uit de Baby ziet-reeks zijn er speciaal voor de allerkleinste lezers. Ze zijn al geschikt voor baby's van 0 tot 6 maanden, maar blijven vaak ook daarna nog favoriet. Het principe is simpel: eenvoudige patronen in zwart-wit, soms aangevuld met een felle kleur. Helemaal op maat van de waarneming van baby’s. Tekeningen die de hersenen en de visuele waarneming stimuleren!
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Top 10 kinderboeken voor de vakantie

Er is niks fijner dan in de vakantie een stapel boeken lezen toch? Bekijk onze vakantieboeken top10 en droom lekker weg bij de verhalen over vakantie, vrij zijn en avontuur!

Tiplijst
Lees meer

De leukste voorleesbundels

Verhaaltjes voor het slapengaan? Een voorleesbundel heeft veel variatie in korte verhalen. Bekijk onze tips op leeftijd. Prentenboeken, voorleesbundels en meer!

Tiplijst
Lees meer