De magische apotheek

De magische apotheek

De magische apotheek is een kinderenboekenserie voor kinderen vanaf 9 jaar. In deze boeken volg je de avonturen van Lucie, Benno en Mats. Lucie en Benno zijn broer en zus en verhuizen naar een oude villa. Hier ontdekken ze samen met hun buurjongen Mats een geheime kamer. Deze kamer staat vol met flesjes waarin geheimzinnige en krachtige parfummetjes borrelen. Al snel komen ze erachter dat in elk flesje niet alleen geuren schuilen, maar ook talloze gevaren…

 

Een leuke magische serie voor de fans van Harry Potter en Nevermoor. Het eerste deel van de serie is Er hangt een geheim in de lucht. Bekijk alle andere boeken van De magische apotheek hieronder!

Gerelateerde artikelen

Gi-ga-groen in de klas

Dat lezen en de natuur verkennen goed zijn voor kinderen weten we allemaal. Valt dat te combineren? Ja zeker! IVN natuureducatie en Kinderboeken.nl delen tips voor de kinderboekenweek.

Achtergrond
Lees meer

Interview met Ben Guterson

De boeken van Ben Guterson zitten vol mysteries. Wij vroegen Ben naar zijn interesse in codes kraken, zijn nieuwe boek 'De magie van de verboden' toren en meer.

Interview
Lees meer

Interview met Yuval Noah Harari

Yuval Noah Harari werd wereldwijd bekend met zijn boek Sapiens. Nu vertelt hij dit belangrijke verhaal aan kinderen. Wij stelden hem vier vragen.

Interview
Lees meer