De magische apotheek

De magische apotheek

De magische apotheek is een kinderenboekenserie voor kinderen vanaf 9 jaar. In deze boeken volg je de avonturen van Lucie, Benno en Mats. Lucie en Benno zijn broer en zus en verhuizen naar een oude villa. Hier ontdekken ze samen met hun buurjongen Mats een geheime kamer. Deze kamer staat vol met flesjes waarin geheimzinnige en krachtige parfummetjes borrelen. Al snel komen ze erachter dat in elk flesje niet alleen geuren schuilen, maar ook talloze gevaren…

 

Een leuke magische serie voor de fans van Harry Potter en Nevermoor. Het eerste deel van de serie is Er hangt een geheim in de lucht. Bekijk alle andere boeken van De magische apotheek hieronder!

Gerelateerde artikelen

5 vragen aan… Simone Arts

Simone Arts schreef het indrukwekkende Zij, ik en de sterren. Een gevoelig boek over verlies en vriendschap. Wij stelden haar vijf vragen over haar schrijfproces, de thema’s in haar boek en het beste advies voor kinderen die te maken krijgen met pesten op school.

Interview
Lees meer

De prachtige illustraties van Linde Faas

Loop een boekhandel in en je kunt niet om de prachtige illustraties van Linde Faas heen. Tijd voor een interview met deze getalenteerde illustrator!

Interview
Lees meer

Dubbelinterview Nog één dag

Tim van de Berg en Willem van den Oever over hun gezamenlijke debuut: Nog één dag. Wat zou jij doen als je steeds weer op dezelfde dag wakker werd?

Interview
Lees meer