De magische apotheek

De magische apotheek

De magische apotheek is een kinderenboekenserie voor kinderen vanaf 9 jaar. In deze boeken volg je de avonturen van Lucie, Benno en Mats. Lucie en Benno zijn broer en zus en verhuizen naar een oude villa. Hier ontdekken ze samen met hun buurjongen Mats een geheime kamer. Deze kamer staat vol met flesjes waarin geheimzinnige en krachtige parfummetjes borrelen. Al snel komen ze erachter dat in elk flesje niet alleen geuren schuilen, maar ook talloze gevaren…

 

Een leuke magische serie voor de fans van Harry Potter en Nevermoor. Het eerste deel van de serie is Er hangt een geheim in de lucht. Bekijk alle andere boeken van De magische apotheek hieronder!

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel over ‘Autumnville’

Ons kinderpanel heeft het boek 'Autumnville' van Rick Meijer gelezen. Dit boek neemt de lezers mee op een spannend en muzikaal avontuur. Benieuwd wat Amber, Charissa, Manu, Ella, Harrie, Kenzey en Rijk van dit boek vinden? Lees dan snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

De leukste leerspellen op een rij

Deze spellen zijn superleuk én je steekt er ook nog eens wat van op. Alle spellen van Zwijsen zijn namelijk gemaakt in samenwerking met lesmethodemakers. Zo weet je zeker dat alles 100% aansluit op school. Wij zetten de leukste per leeftijd op een rij!

Tiplijst
Lees meer

Interview met Max Brallier

In dit interview vertelt Max Brallier alles over De laatste helden op aarde en het kosmische kwaad, zijn favoriete monsters en veel meer. Lees gauw verder!

Interview
Lees meer