De magische apotheek

De magische apotheek is een kinderenboekenserie voor kinderen vanaf 9 jaar. In deze boeken volg je de avonturen van Lucie, Benno en Mats. Lucie en Benno zijn broer en zus en verhuizen naar een oude villa. Hier ontdekken ze samen met hun buurjongen Mats een geheime kamer. Deze kamer staat vol met flesjes waarin geheimzinnige en krachtige parfummetjes borrelen. Al snel komen ze erachter dat in elk flesje niet alleen geuren schuilen, maar ook talloze gevaren…

 

Een leuke magische serie voor de fans van Harry Potter en Nevermoor. Het eerste deel van de serie is Er hangt een geheim in de lucht. Bekijk alle andere boeken van De magische apotheek hieronder!

Gerelateerde artikelen

Interview met Judith Williams

'Hanna Panna en de magische voetbalschoenen' is een spannend voetbalboek voor meiden én jongens. Wat was de inspiratie om dit verhaal te schrijven? Wij vroegen het de schrijfster.

Achtergrond
Lees meer

Yuval Noah Harari schrijft jeugdboek over evolutie

Yuval Noah Harari werkt aan een jeugdboek over de evolutie van de mens. Harari’s boeken voor volwassenen zijn wereldberoemd: Sapiens, Homo Deus en 21 lessen voor de 21ste eeuw.

Nieuws
Lees meer

Ons kinderpanel over ‘Wie achter deze deur verdwaalt’

Ons kinderpanel heeft een kijkje achter de deur mogen nemen in Wie achter deze deur verdwaalt. Een raadselachtig boek met een verborgen wereld vol met avonturen. Benieuwd naar de wereld(en) die onze kinderpanel heeft ontdekt? Lees dan snel verder!

Achtergrond
Lees meer