Het toernooi van de parfumeurs

Het toernooi van de parfumeurs Deel 4

Samenvatting

Lucie Alvenstein weet het zeker: er schuilt meer achter de uitnodiging die ze heeft ontvangen. Haar rivaal Elodie de Richemondt nodigt haar uit om mee te doen aan het Toernooi van de Parfumeurs, een wedstrijd tussen de beste geurmakers ter wereld. Het kan niet anders dan dat Elodie op zoek is naar getalenteerde nieuwe senti- fleurs voor haar magische apotheken. Toch kan Lucie de uitnodiging niet afslaan. Samen met Mats, Leon en Daan de Bruijn vertrekt ze naar Engeland om aan het toernooi deel te nemen. Wat begint als een spannend spel verandert echter al snel in een strijd om te overleven. En als Lucie niet wint, raakt ze alles kwijt wat haar lief is…

‘Heerlijk om voor te lezen aan kinderen vanaf 7 jaar en kinderen vanaf 10 jaar kunnen dit lekker zelf lezen. Haal snel dit boek in de winkel, want dit wil je echt niet missen.’ Rubén Rodriguez da Silva, Boekhandel Los, Bussum

  • Deel 4 in een spannende serie
  • Om zelf te lezen vanaf 9 jaar, maar ook fantastisch om voor te lezen 
  • Een magische setting, een avontuurlijk verhaal en een stoere heldin!

Lees ook uit deze serie:
De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de lucht
De magische apotheek 2 - Het mysterie van de zwarte bloem
De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor

  • Een betoverend avontuur
  • Voorlezen vanaf 7 jaar, zelf lezen vanaf 10 jaar!
  • Het vierde deel van De Magische Apotheek serie

Het toernooi van de parfumeurs

Samenvatting

Lucie Alvenstein weet het zeker: er schuilt meer achter de uitnodiging die ze heeft ontvangen. Haar rivaal Elodie de Richemondt nodigt haar uit om mee te doen aan het Toernooi van de Parfumeurs, een wedstrijd tussen de beste geurmakers ter wereld. Het kan niet anders dan dat Elodie op zoek is naar getalenteerde nieuwe senti- fleurs voor haar magische apotheken. Toch kan Lucie de uitnodiging niet afslaan. Samen met Mats, Leon en Daan de Bruijn vertrekt ze naar Engeland om aan het toernooi deel te nemen. Wat begint als een spannend spel verandert echter al snel in een strijd om te overleven. En als Lucie niet wint, raakt ze alles kwijt wat haar lief is…

‘Heerlijk om voor te lezen aan kinderen vanaf 7 jaar en kinderen vanaf 10 jaar kunnen dit lekker zelf lezen. Haal snel dit boek in de winkel, want dit wil je echt niet missen.’ Rubén Rodriguez da Silva, Boekhandel Los, Bussum

  • Deel 4 in een spannende serie
  • Om zelf te lezen vanaf 9 jaar, maar ook fantastisch om voor te lezen 
  • Een magische setting, een avontuurlijk verhaal en een stoere heldin!

Lees ook uit deze serie:
De magische apotheek 1 - Er hangt een geheim in de lucht
De magische apotheek 2 - Het mysterie van de zwarte bloem
De magische apotheek 3 - De strijd om de meteoor

  • Een betoverend avontuur
  • Voorlezen vanaf 7 jaar, zelf lezen vanaf 10 jaar!
  • Het vierde deel van De Magische Apotheek serie
Het toernooi van de parfumeurs Deel 4
Hardcover:
16,99
De magische apotheek

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 8 - 12 jaar
ISBN: 9789000374250
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Anna Ruhe
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 272
Uitgever: Van Holkema & Warendorf
Verschijningsdatum: 06-11-2020

De magische apotheek

De magische apotheek

De magische apotheek is een kinderenboekenserie voor kinderen vanaf 9 jaar. In deze boeken volg je de avonturen van Lucie, Benno en Mats. Lucie en Benno zijn broer en zus en verhuizen naar een oude villa. Hier ontdekken ze samen met hun buurjongen Mats een geheime kamer. Deze kamer staat vol met flesjes waarin geheimzinnige en krachtige parfummetjes borrelen. Al snel komen ze erachter dat in elk flesje niet alleen geuren schuilen, maar ook talloze gevaren...   Een leuke magische serie voor de fans van Harry Potter en Nevermoor. Het eerste deel van de serie is Er hangt een geheim in de lucht. Bekijk alle andere boeken van De magische apotheek hieronder!
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Voetbalboekentips van ons kinderpanel

Zoek je het ultieme cadeau voor voetballiefhebbers? Zoek niet verder! Ons kinderpanel tipt de leukste boeken voor voetballers tussen de 9 en 12 jaar. Met deze boeken scoor je sowieso.

Achtergrond
Lees meer

Schooltje spelen getest!

Spelenderwijs leren is extra leuk met 'Schooltje Spelen'. Een uitklapbaar koffertje vol materialen. Matteo (5) en zijn moeder Kim testten het spel.

Achtergrond
Lees meer

Cadeautip: koffertjes vol leuks

Haal het leukste van school in huis met deze koffertjes! Inclusief uitwisbare stift voor eindeloos plezier met letters en cijfers. Nu voor maar 13,50!

Achtergrond
Lees meer