Alice en het bacteriemysterie

Hardcover:
15,99
Altijd de laagste prijs
  • Heel erg grappig!
  • Voor kinderen vanaf 9 jaar
  • Voor de fans van Roald Dahl en David Walliams

Samenvatting

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Samenvatting

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899576
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Gwen Lowe
Illustrator: Sarah Horne
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 04-09-2019
Alice en het bacteriemysterie - Gwen Lowe, Sarah Horne

Gerelateerde artikelen

Schip ahoy! Kinderboeken over piraten

Piraten zijn stoer, avontuurlijk en grappig. Kinderboeken over piraten zitten vol schatkaarten, juwelen en zwaarden. In dit artikel tippen wij de leukste boeken over piraten. Ooglapjes af en lezen maar, ARR!

Tiplijst
Lees meer

Ons kinderpanel interviewt de makers van Chaos United

'Chaos United' is een supergrappige graphic novel over het rommeligste voetbalteam dat je maar kunt bedenken. Samen met ons kinderpanel interviewden we Gerard van Gemert en Rudi Jonker, de makers van dit boek.

Kinderpanel
Lees meer

Reviews

Manu, Kind (11 jaar) - 15-05-2020
Ik vond het een super leuk boek en kon niet stoppen met lezen. Misschien wel een van mijn favoriete boeken!

Loek, Kind (11 jaar) - 29-01-2020
Ik vind het een grappig boek. Vooral het stuk met de 🚪 Het is grappig dat je dan naar beneden 👇 valt. Maar ik vind het type 📙 bij plaatjes passen dus wat meer plaatjes. Conclusie het is een grappig 📙. 😂 Het is een boek voor jongens en meisjes. En voor 🔟 jarige. Het is voor kinderen met fantasie maar ook voor kinderen zonder. Het verhaal kan echt gebeurd zijn. Kortom 😎 boek maar wat meer plaatjes.

Nora, Kind (10 jaar) - 02-01-2020
Super grappig verhaal ik moest tijdens het lezen heel vaak hardop lachen!