Vind voor elk kind het perfecte boek

Home > Boeken > Alice en het bacteriemysterie

Alice en het bacteriemysterie

Gwen Lowe, Sarah Horne

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.
|

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

Auteur/illustrator: Gwen Lowe, Sarah Horne
Isbn: 978-94-92899-57-6
Uitgeverij: Condor
Taal: Nederlands
Aantal pagina’s: 256
Verschijningsdatum 4-9-2019
Leeftijdsindicatie: 9 - 12
NUR: 283 280
Tags: 9 – 12 jaar, Avontuur, Condor, Fictie, Humor
Dit boek kreeg 5 sterren uit 1 reviews. Wat vond jij van dit boek?
Laat een review achter.

Kenmerken van het boek

In de pers

'Een boek in de stijl van de grote kinderschrijvers zoals Roald Dahl en David Walliams, maar ook met een sfeer die we kennen uit [...] Harry Potter. Schitterend debuut.'

bol.com

''Pak je zakdoek er maar bij, die heb je zeker nodig bij je lachbuien (en niesbuien)!'

indeboekenkast.com
Gwen  Lowe

Gwen Lowe

Lees meer

Reviews

Dit boek kreeg 5 sterren uit 1 reviews
Laat een review achter
Super leuk!!! het is een super grappig boek met spannende avonturen. zeker als jezelf ook een beetje viezigheid houdt!
Brechtje, Kind (9 jaar) - 03-11-2019