Alice en het bacteriemysterie

Alice en het bacteriemysterie
Alice en het bacteriemysterie

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Samenvatting

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

  • Heel erg grappig!
  • Voor kinderen vanaf 9 jaar
  • Voor de fans van Roald Dahl en David Walliams

Alice en het bacteriemysterie

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Samenvatting

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

  • Heel erg grappig!
  • Voor kinderen vanaf 9 jaar
  • Voor de fans van Roald Dahl en David Walliams
Alice en het bacteriemysterie - Gwen Lowe, Sarah Horne

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899576
NUR: 283
Type: Gebonden
Auteur(s): Gwen Lowe
Illustrator: Sarah Horne
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 04-09-2019

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899774
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Gwen Lowe
Illustrator: Sarah Horne
Prijs: 8,99
Aantal pagina's: 144
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 09-09-2019

Gerelateerde artikelen

Afscheidscadeau voor de juf of meester

Wij zetten de leukste cadeautips voor de juf of meester op een rij. Met een boek zit je altijd goed! We tippen per groep 2 mooie boeken waar je de juf of meester zeker blij mee maakt.

Tiplijst
Lees meer

Een paardenboek, maar dan anders!

Hoe hors een politiepaard werd is een paardenboek, maar anders dan andere boeken over paarden. Op een stoere en leuke manier schrijft Elisa van Spronsen in het eerste deel over Soesja die bij een politiepaardenstal komt te wonen.

Interview
Lees meer

Strips lezen: goed voor de leesontwikkeling!

Tegenwoordig hoor je deskundigen steeds vaker zeggen dat strips lezen goed is voor kinderen. Marion van der Meulen, lees- en schrijfdeskundige, legt uit waarom.

Achtergrond
Lees meer

Reviews

Manu, Kind (11 jaar) - 15-05-2020
Ik vond het een super leuk boek en kon niet stoppen met lezen. Misschien wel een van mijn favoriete boeken!

Loek, Kind (11 jaar) - 29-01-2020
Ik vind het een grappig boek. Vooral het stuk met de 🚪 Het is grappig dat je dan naar beneden 👇 valt. Maar ik vind het type 📙 bij plaatjes passen dus wat meer plaatjes. Conclusie het is een grappig 📙. 😂 Het is een boek voor jongens en meisjes. En voor 🔟 jarige. Het is voor kinderen met fantasie maar ook voor kinderen zonder. Het verhaal kan echt gebeurd zijn. Kortom 😎 boek maar wat meer plaatjes.

Nora, Kind (10 jaar) - 02-01-2020
Super grappig verhaal ik moest tijdens het lezen heel vaak hardop lachen!