Alice en het bacteriemysterie

Gwen Lowe

Sarah Horne

Alice en het bacteriemysterie
Alice en het bacteriemysterie

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Samenvatting

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

  • Heel erg grappig!
  • Voor kinderen vanaf 9 jaar
  • Voor de fans van Roald Dahl en David Walliams

Alice en het bacteriemysterie

Gwen Lowe

Sarah Horne

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Samenvatting

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

  • Heel erg grappig!
  • Voor kinderen vanaf 9 jaar
  • Voor de fans van Roald Dahl en David Walliams
Alice en het bacteriemysterie
Alice en het bacteriemysterie
Gebonden:
15.99
Alice en het bacteriemysterie - Gwen Lowe, Sarah Horne

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN:9789492899576
NUR:283
Type:Gebonden
Auteur(s): Gwen Lowe
Illustrator: Sarah Horne
Prijs:15,99
Aantal pagina's:256
Uitgever:Condor
Verschijningsdatum:04-09-2019

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN:9789492899774
NUR:283
Type:E-book
Auteur(s): Gwen Lowe
Illustrator: Sarah Horne
Prijs:8,99
Aantal pagina's:144
Uitgever:Condor
Verschijningsdatum:09-09-2019

In de pers

'Een boek in de stijl van de grote kinderschrijvers zoals Roald Dahl en David Walliams, maar ook met een sfeer die we kennen uit [...] Harry Potter. Schitterend debuut.' bol.com
''Pak je zakdoek er maar bij, die heb je zeker nodig bij je lachbuien (en niesbuien)!' indeboekenkast.com