Vind voor elk kind het perfecte boek

Home > Boeken > Alice en het bacteriemysterie

Alice en het bacteriemysterie

Gwen Lowe

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.
|

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice’ ouders sluiten haar op in haar kamer en bellen de Minister voor Alles Perfect Netjes om haar te laten ophalen. Maar Alice ontsnapt en een spannend en hilarisch avontuur begint.
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

Auteur/illustrator: Gwen Lowe
Isbn: 978-94-92899-57-6
Uitgeverij: Condor
Taal: Nederlands
Aantal pagina’s: 256
Publicatiedatum 4-9-2019
Leeftijdsindicatie: 9 - 12
NUR: 283 280
Tags: 9 – 12 jaar, Fictie, Avontuur, Humor, Condor
Dit boek kreeg 0 sterren uit 0 reviews. Wat vond jij van dit boek?
Laat een review achter.

Kenmerken van het boek

Gwen  Lowe

Gwen Lowe

Lees meer

Reviews

Dit boek kreeg 0 sterren uit 0 reviews
Laat een review achter