Alice en het bacteriemysterie

Alice en het bacteriemysterie
Alice en het bacteriemysterie

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Samenvatting

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

  • Heel erg grappig!
  • Voor kinderen vanaf 9 jaar
  • Voor de fans van Roald Dahl en David Walliams

Alice en het bacteriemysterie

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Samenvatting

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

  • Heel erg grappig!
  • Voor kinderen vanaf 9 jaar
  • Voor de fans van Roald Dahl en David Walliams
Alice en het bacteriemysterie - Gwen Lowe, Sarah Horne

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899576
NUR: 283
Type: Gebonden
Auteur(s): Gwen Lowe
Illustrator: Sarah Horne
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 04-09-2019

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899774
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Gwen Lowe
Illustrator: Sarah Horne
Prijs: 8,99
Aantal pagina's: 144
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 09-09-2019

Gerelateerde artikelen

Schrijver op bezoek tijdens boekbespreking

Heeft je kind binnenkort een boekbespreking? En staat dan een boek van schrijver en illustrator Harmen van Straaten op het programma? Wat is er dan leuker dan dat de schrijver live inbelt tijdens de boekbespreking?

Nieuws
Lees meer

Schrijver in beeld – Thema: oorlog

Haal bekende schrijvers in de klas met gratis videolessen rondom het thema oorlog! Bij aanschaf van het boekenpakket voor groep 3 t/m 8 ontvang je een link naar het digitale lespakket. Een mooie manier om met jouw leerlingen in gesprek te gaan over de Tweede Wereldoorlog rondom 4 en 5 mei.

Nieuws
Lees meer

Reviews

Manu, Kind (11 jaar) - 15-05-2020
Ik vond het een super leuk boek en kon niet stoppen met lezen. Misschien wel een van mijn favoriete boeken!

Loek, Kind (11 jaar) - 29-01-2020
Ik vind het een grappig boek. Vooral het stuk met de 🚪 Het is grappig dat je dan naar beneden 👇 valt. Maar ik vind het type 📙 bij plaatjes passen dus wat meer plaatjes. Conclusie het is een grappig 📙. 😂 Het is een boek voor jongens en meisjes. En voor 🔟 jarige. Het is voor kinderen met fantasie maar ook voor kinderen zonder. Het verhaal kan echt gebeurd zijn. Kortom 😎 boek maar wat meer plaatjes.

Nora, Kind (10 jaar) - 02-01-2020
Super grappig verhaal ik moest tijdens het lezen heel vaak hardop lachen!