Alice en het bacteriemysterie

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Samenvatting

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

  • Heel erg grappig!
  • Voor kinderen vanaf 9 jaar
  • Voor de fans van Roald Dahl en David Walliams

Alice en het bacteriemysterie

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Samenvatting

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.
Alice wordt in haar kamer opgesloten. Als de Beste Minister voor Alles Perfect Netjes plotseling voor de deur staat om haar op te halen, besluit ze te ontsnappen. Dat is het begin van een spannend en hilarisch avontuur!
Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

  • Heel erg grappig!
  • Voor kinderen vanaf 9 jaar
  • Voor de fans van Roald Dahl en David Walliams
Alice en het bacteriemysterie - Gwen Lowe, Sarah Horne

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899576
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Gwen Lowe
Illustrator: Sarah Horne
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 04-09-2019

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899774
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Gwen Lowe
Illustrator: Sarah Horne
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 144
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 09-09-2019

Gerelateerde artikelen

Interview met Marcel Groenewegen

‘Ik had als kind al de drang om te schrijven.’ In dit interview wordt Marcel Groenewegen geïnterviewd over zijn boek Gameboek-Schaduwkraai. Benieuwd geworden naar wat hij te vertellen heeft? Lees dan snel verder!

Achtergrond
Lees meer

Ons Kinderpanel over ‘Monsterdonuts’

Ons Kinderpanel heeft lekker mogen smullen van het boek Monsterdonuts. Een boek vol explosieve taarten, cupcakes, koekjes en natuurlijk monsters! Benieuwd wat ons Kinderpanel van het boek vond? Lees dan snel verder!

Achtergrond
Lees meer

Interview met Judith Williams

'Hanna Panna en de magische voetbalschoenen' is een spannend voetbalboek voor meiden én jongens. Wat was de inspiratie om dit verhaal te schrijven? Wij vroegen het de schrijfster.

Achtergrond
Lees meer

Yuval Noah Harari schrijft jeugdboek over evolutie

Yuval Noah Harari werkt aan een jeugdboek over de evolutie van de mens. Harari’s boeken voor volwassenen zijn wereldberoemd: Sapiens, Homo Deus en 21 lessen voor de 21ste eeuw.

Nieuws
Lees meer

Reviews

Manu, Kind (11 jaar) - 15-05-2020
Ik vond het een super leuk boek en kon niet stoppen met lezen. Misschien wel een van mijn favoriete boeken!

Loek, Kind (11 jaar) - 29-01-2020
Ik vind het een grappig boek. Vooral het stuk met de 🚪 Het is grappig dat je dan naar beneden 👇 valt. Maar ik vind het type 📙 bij plaatjes passen dus wat meer plaatjes. Conclusie het is een grappig 📙. 😂 Het is een boek voor jongens en meisjes. En voor 🔟 jarige. Het is voor kinderen met fantasie maar ook voor kinderen zonder. Het verhaal kan echt gebeurd zijn. Kortom 😎 boek maar wat meer plaatjes.

Nora, Kind (10 jaar) - 02-01-2020
Super grappig verhaal ik moest tijdens het lezen heel vaak hardop lachen!