De vliegende jongen

Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs
  • Spannend en speels
  • Brengt de geschiedenis tot leven
  • Uit de serie 'Duik in de tijd van...'

Samenvatting

Samenvatting

Prachtig historisch kinderboek. Het is 1795. Sybren is het knechtje van de beroemde dokter Van Marum. Dit is de tijd waarin geleerden zich bezighouden met elektriciteit. Gewone mensen denken dat het allemaal tovenarij is, maar dokter Van Marum en Sybren weten natuurlijk beter.
Als Sybren een meisje leert kennen dat in de kermistent van professor Volta werkt, beleven ze samen een avontuur waar de vonken van afspatten.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789048739349
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Bies van Ede
Illustrator: Els van Egeraat
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 80
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsdatum: 14-06-2021
De-vliegende-jongen_Bies-van-Ede
Duik in de tijd van - geschiedenis kinderboek

Duik in de tijd van

Hoe leefden kinderen vroeger? Duik in de tijd van... de prehistorie, ridders, kinderarbeid in Nederland en onze bevrijding met de nieuwe boekenserie
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Oplossing ‘De verboden atlas’ puzzel!

Denk je dat je de puzzel uit 'De verboden atlas' van Sam Segdman hebt opgelost? Lees dan snel verder of je bent uitgekomen bij het juiste antwoord!

Achtergrond
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Wondernacht’

Opa weerwolf neemt Dolfje en Noura mee naar een groot dierenpark waar eens in de honderd jaar komen daar ’s nachts fabelwezens tot leven komen. Maar Dolfje en Noura ontdekken al snel dat de fabelwezens in groot gevaar zijn! Kunnen ze hen redden? Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest nieuw deel Mysterie van de mens

In Hoe vijanden vrienden kunnen worden lees je hoe ruzie en oorlog ontstaan doordat mensen jaloers, bang of hebzuchtig zijn. Het begint allemaal met de verhalen die we elkaar vertellen, verhalen die vaak helemaal niet waar zijn. Bijvoorbeeld over mensen die anders zijn dan wijzelf. Lees snel wat ons Kinderpanel ervan vond!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Help! Ik ben onzichtbaar’

Tijdens de eerste dag op zijn nieuwe school zou Stanley het liefst willen verdwijnen. Tot zijn grote verbazing komt die wens uit. Hij is opeens onzichtbaar! Stanley vindt het geweldig, maar een slimme slechterik heeft snode plannen... Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'Help! Ik ben onzichtbaar' vond!

Kinderpanel
Lees meer