Het ding op het plein

10 - 12 jaar
Hardcover:
14,50
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Het ding op het plein. Op het Van Doesburgpleintje komt spionnenclub Z.Z.G.D. elke middag bij elkaar om mysteries op te lossen. Joost, Siri en Benny zijn de beste speurneuzen van de buurt. Er gebeurt alleen niet zoveel op het pleintje. Totdat er op een dag ineens een gigantisch ding staat. Joost, Siri en Benny hebben geen idee wat het is, want het lijkt nérgens op. Dan duikt er ook nog een mysterieuze vrouw op. Waar komt het ding vandaan en waar is het voor? En wat heeft die mevrouw ermee te maken? De Z.Z.G.D. zoekt het uit! Humoristische strip op AVI E6.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 12 jaar
ISBN: 9789048735747
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Johan Klungel
Illustrator: Johan Klungel
Prijs: 14,50
Aantal pagina's: 32
Uitgever: Zwijsen Uitgeverij
Verschijningsdatum: 24-12-2018

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Quinn en Aaron Shorts’

In dit hilarische avontuur hebben Quinn en Aaron een grote droom: een award winnen voor het beste YouTube-kanaal. Maar de concurrentie is groot en dat eist zijn tol. Wat hebben zij over voor succes? En wie gaat er met de grote prijs vandoor? Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Vol avontuur’

De verhalenbundel Vol avontuur, geschreven door de allerleukste auteurs, waaronder Paul van Loon, Ilona de Lange en Marcel Groenewegen. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Nieuw: jubileumeditie ‘De regels van Floor’

In deze speciale jubileumeditie staan de leukste, meest hilarische regels van Floor gebundeld. Daarnaast is er ook één speciale regel, namelijk die van een fan. Lees meer over het jubileum en deze speciale uitgave in dit artikel.

Nieuws
Lees meer