Tien minuten verhaaltjes om zelf te lezen

Hardcover:
14,99
Altijd de laagste prijs
  • Lees in 10 minuten een heel verhaal
  • Geschreven op AVI M3 en AVI E3 niveau
  • Mooi cadeauboek

Samenvatting

Een boek vol leuke, korte verhalen om zelf te lezen voor kinderen van 6-7 jaar. Perfect als ritueel voor het slapengaan of gewoon voor even tussendoor.

Samenvatting

In tien minuten een heel verhaal lezen, dat geeft vertrouwen. Vooral voor beginnende lezers in groep 3 is dat heel belangrijk. In elk verhaal staat een kind centraal uit de klas van juf Lis en juf Sil. Deze bundel staat boordevol herkenbare, aansprekende verhalen op AVI-niveau M3 en E3. Zo is voor ieder kind leesplezier gegarandeerd!

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 6 - 7 jaar
ISBN: 9789048743094
NUR: 287
Type: Hardcover
Auteur(s): Jolanda Horsten
Illustrator: Hélène Jorna
Prijs: 14,99
Aantal pagina's: 80
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsdatum: 08-11-2021
Tien minuten verhaaltjes om zelf te lezen_header

Gerelateerde artikelen

De leukste leerspellen op een rij

Deze spellen zijn superleuk én je steekt er ook nog eens wat van op. Alle spellen van Zwijsen zijn namelijk gemaakt in samenwerking met lesmethodemakers. Zo weet je zeker dat alles 100% aansluit op school. Wij zetten de leukste per leeftijd op een rij!

Tiplijst
Lees meer

Schooltje spelen getest!

Spelenderwijs leren is extra leuk met 'Schooltje Spelen'. Een uitklapbaar koffertje vol materialen. Matteo (5) en zijn moeder Kim testten het spel.

Achtergrond
Lees meer

Cadeautip: koffertjes vol leuks

Haal het leukste van school in huis met deze koffertjes! Inclusief uitwisbare stift voor eindeloos plezier met letters en cijfers. Nu voor maar 13,50!

Achtergrond
Lees meer