Gif in het dierenrijk

Hardcover:
22,99
Altijd de laagste prijs
  • Genomineerd voor de Kinderjury 10-12 jaar 2023
  • Voor nieuwsgierige kinderen
  • Met voorwoord van bekend bioloog Freek Vonk!

Samenvatting

Samenvatting

Met een voorwoord van Freek Vonk
Goeie vraag: waarom zijn dieren eigenlijk giftig? Hoe komen ze aan hun gif? En waarom is gif veel belangrijker dan we denken? Er is nog zoveel te leren over gif: over het gevaar, maar ook over de genezende krachten en het belang voor overleven. Het volledige kleurige register wordt opengetrokken in dit boek: bonte slangen, heftige wespen met hun gifangels, felgekleurde kikkers, padden met hun wrattige huid en sierlijke lichtgevende kwallen. De wereld van gif is namelijk ook een heel spetterende, knetterende en kleurrijke wereld.

Naast alles wat je altijd al wilde weten over dit gekke goedje, kun je ook verdrinken in spannende, grappige, en fijne verhalen over gif die je meenemen in het jachtgebied van een black mamba, naar de jungle in de tijd van de ontdekkingsreizigers en de tsarentijd waarin gif nogal een populair goedje was.
Lees meer

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789464041026
NUR: 223
Type: Hardcover
Auteur(s): Mátyás Bittenbinder, Barend Last
Illustrator: Dagmar Heikens
Prijs: 22,99
Aantal pagina's: 128
Uitgever: Fontaine Uitgevers
Verschijningsdatum: 06-09-2022

Gerelateerde artikelen

De 10 leukste kinderboeken over de wetenschap

Kunnen dieren dromen? Kan een mens sneller dan het licht reizen? Hoe leefden dinosaurussen? Hoeveel natuur kan men nou eigenlijk in de stad vinden? Voor nieuwsgierige kinderen die graag meer willen leren over onze aarde, de ruimte, de dieren en de natuur, zijn er talloze boeken, zelfs voor de allerkleinsten! In dit artikel vind je onze 10 beste tips met boeken over de wetenschap en nog andere aanraders.

Tiplijst
Lees meer

Top 10 kinderboeken voor Dierendag

Speciaal voor dierendag hebben wij de leukste boeken over (huis)dieren op een rijtje gezet. Bekijk onze Kinderboeken Dierendag Top 10!

Tiplijst
Lees meer

Gi-ga-groen in de klas

Dat lezen en de natuur verkennen goed zijn voor kinderen weten we allemaal. Valt dat te combineren? Ja zeker! IVN natuureducatie en Kinderboeken.nl delen tips voor de kinderboekenweek.

Tiplijst
Lees meer