Parapluutjes van geluk

Hardcover:
18,99
Altijd de laagste prijs
  • Voor liefhebbers van 'Jij bent de liefste'
  • Debuut van illustrator Marieke van Leeuwen
  • Mooie en toegankelijke poëzie

Samenvatting

Een heerlijk poëzieprentenboek met seizoensgedichten van Annemarie van den Brink, met prachtige illustraties van Marieke van Leeuwen. 

Samenvatting

Wens

Pluk een zachte pluizenbol

neem een hapje van de lucht

zuig je wangen vol verlangen

blaas je wens uit in één zucht.

Hoor de pluisjes fluisteren

zie ze dansen, stuk voor stuk

om jouw wensen op te vangen

parapluutjes van geluk.

Als je je verbeelding gebruikt kan de natuur alles. De hagel danst flamenco, de duinen zijn een vrolijk theater en een sneeuwbui wordt een warm dekentje. In deze bundel spatten de seizoenen in 25 sprankelende gedichten van de bladzijden. Toegankelijke en speelse poëzie voor groot en klein waar je warm van wordt, of het nou lente, zomer, herfst of winter is.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 5 - 10 jaar
ISBN: 9789021687407
NUR: 290
Type: Hardcover
Auteur(s): Annemarie van den Brink
Illustrator: Marieke van Leeuwen
Prijs: 18,99
Aantal pagina's: 56
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 18-03-2026
Parapluutjes van geluk

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Marvel Superhelden’

Welkom in het Marvel-universum! Ga op reddingsmissie met Spider-Man, strijd mee met de Hulk en versla het kwaad met Iron Man. Of ga op avontuur met een van de andere helden. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest ‘Vraag het Sammie’

Ons Kinderpanel leest 'Help, mijn ouders hebben het te druk!', het eerste deel uit de nieuwe serie 'Vraag het Sammie'. Benieuwd wat ons panel van het boek en Sammie vond? Lees het artikel!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Quinn en Aaron Shorts’

In dit hilarische avontuur hebben Quinn en Aaron een grote droom: een award winnen voor het beste YouTube-kanaal. Maar de concurrentie is groot en dat eist zijn tol. Wat hebben zij over voor succes? En wie gaat er met de grote prijs vandoor? Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Vol avontuur’

De verhalenbundel Vol avontuur, geschreven door de allerleukste auteurs, waaronder Paul van Loon, Ilona de Lange en Marcel Groenewegen. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer