Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs
  • Onderdeel van de Politie niet betreden-serie
  • 13-15 jaar
  • Van populaire thrillerschrijfster Mel Wallis de Vries

Samenvatting

Een berichtje. Je stuurt het door. Je denkt dat het niks uitmaakt. Je hebt het mis… JE HEBT NET IEMANDS LEVEN IN GEVAAR GEBRACHT. Slachtoffer of dader. Jij beslist aan welke kant je staat.

Samenvatting

Een berichtje.
Je stuurt het door.
Je denkt dat het niks uitmaakt.
Je hebt het mis…
JE HEBT NET IEMANDS LEVEN
IN GEVAAR GEBRACHT.
Slachtoffer of dader.
Jij beslist aan welke kant je staat.


Exit is een verslavend spannend verhaal van de meest bekroonde jeugdauteur van Nederland.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789026162763
NUR: 284
Type: Hardcover
Auteur(s): Mel Wallis de Vries
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 224
Uitgever: De Fontein Jeugd
Verschijningsdatum: 15-11-2022

Politie niet betreden

Politie niet betreden - thrillers

Politie niet betreden is de overkoepelende naam voor de megaspannende jeugdthrillers van De Fontein! Je herkent ze aan het populaire Politie niet betreden-elastiek en de bloedspetter op de rug. Van de Nederlandse auteurs Mel Wallis de Vries, Margje Woodrow, Cis Meijer en Eva Burgers tot de razendsnelle boeken van Sophie McKenzie. Deze boeken houden je op het puntje van je stoel én lezen alsof je een Netflix-serie kijkt: als je eenmaal begint kun je niet meer stoppen. Perfect voor alle tieners vanaf 13 jaar!
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘De blauwevinvistemster’

In De blauwevinvistemster beleef je de avontuurlijkste zomer van je leven. Een nieuw jeugdboek van Elin Meijnen, voor fans van Anna Woltz, Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ben jij al klaar voor de Week van het Geld?

Van 24 maart tot en met 28 maart is de Week van het Geld, een week waarin extra aandacht wordt besteed aan het maken van verstandige financiële keuzes door jongeren. Het nieuwste boek van Caja Cazemier, Geen Saldo, sluit hier perfect op aan.

Nieuws
Lees meer

Danse Macabre: hét verhaal achter de Efteling-attractie!

Paul van Loon vertelt in zijn nieuwe boek ‘Danse Macabre – Het begin’ het ware verhaal van Danse Macabre: de bloedstollende gebeurtenissen die plaatsvonden vóór het spookspektakel dat wacht in de mysterieuze abdij.

Nieuws
Lees meer