Daans wereld 3

Pas op: kan stinken
Daans wereld 3 Deel 3

Grappig derde deel in de populaire serie over Daan.

Samenvatting

Daan krijgt van zijn vader de schuld van het broeikaseffect. Hoe dan?! Het leven blijft oneerlijk voor Daan, zeker als zijn kleine broer wordt gechanteerd op school. Misschien kan Daan toch nog iets goeds doen…
Voor fans van Tom Groot en Het leven van een loser.

Daans wereld 3

Pas op: kan stinken

Grappig derde deel in de populaire serie over Daan.

Samenvatting

Daan krijgt van zijn vader de schuld van het broeikaseffect. Hoe dan?! Het leven blijft oneerlijk voor Daan, zeker als zijn kleine broer wordt gechanteerd op school. Misschien kan Daan toch nog iets goeds doen…
Voor fans van Tom Groot en Het leven van een loser.

Daans wereld 3 Deel 3
Gebonden, hardcover:
14,99
Daans wereld 3 - Jonathan Meres, Donough O’Malley

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899804
NUR: 283
Type: Gebonden, hardcover
Auteur(s): Jonathan Meres
Illustrator: Donough O'Malley
Vertaler: Toos IJdema
Prijs: 14,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 28-04-2020
Jonathan Meres, Donough O’Malley

Daans wereld

Zin om te lekker te lachen om de grootste loser van allemaal? Dan is Daans wereld de serie voor jou. Daan vindt het leven maar oneerlijk. Hij heeft twee superirritante broertjes. Hij ergert zich steeds aan zijn vader. En dan woont er ook nog een verschrikkelijk buurmeisje naast hem. Gelukkig heeft Daan zijn opa, die hem wel lijkt te begrijpen. Maar of dat nu alles oplost… Of hij nu droomt dat hij naakt in de supermarkt rondloopt of koortsachtig plannen bedenkt om niet mee te hoeven naar de Ikea, de avonturen van Daan zijn herkenbaar en hilarisch. Perfect voor fans van Nurdius Maximus en Het leven van een loser.
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Interview met Judith Williams

'Hanna Panna en de magische voetbalschoenen' is een spannend voetbalboek voor meiden én jongens. Wat was de inspiratie om dit verhaal te schrijven? Wij vroegen het de schrijfster.

Achtergrond
Lees meer

Yuval Noah Harari schrijft jeugdboek over evolutie

Yuval Noah Harari werkt aan een jeugdboek over de evolutie van de mens. Harari’s boeken voor volwassenen zijn wereldberoemd: Sapiens, Homo Deus en 21 lessen voor de 21ste eeuw.

Nieuws
Lees meer

Ons kinderpanel over ‘Wie achter deze deur verdwaalt’

Ons kinderpanel heeft een kijkje achter de deur mogen nemen in Wie achter deze deur verdwaalt. Een raadselachtig boek met een verborgen wereld vol met avonturen. Benieuwd naar de wereld(en) die onze kinderpanel heeft ontdekt? Lees dan snel verder!

Achtergrond
Lees meer