Daans wereld 3

Pas op: kan stinken
Daans wereld 3 Deel 3

Grappig derde deel in de populaire serie over Daan.

Samenvatting

Daan krijgt van zijn vader de schuld van het broeikaseffect. Hoe dan?! Het leven blijft oneerlijk voor Daan, zeker als zijn kleine broer wordt gechanteerd op school. Misschien kan Daan toch nog iets goeds doen…
Voor fans van Tom Groot en Het leven van een loser.

Daans wereld 3

Pas op: kan stinken

Grappig derde deel in de populaire serie over Daan.

Samenvatting

Daan krijgt van zijn vader de schuld van het broeikaseffect. Hoe dan?! Het leven blijft oneerlijk voor Daan, zeker als zijn kleine broer wordt gechanteerd op school. Misschien kan Daan toch nog iets goeds doen…
Voor fans van Tom Groot en Het leven van een loser.

Daans wereld 3 Deel 3
Hardcover:
15,99
Daans wereld 3 - Jonathan Meres, Donough O’Malley

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899804
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Jonathan Meres
Illustrator: Donough O'Malley
Vertaler: Toos IJdema
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 28-04-2020
Jonathan Meres, Donough O’Malley

Daans wereld

Daans wereld

Zin om te lekker te lachen om de grootste loser van allemaal? Dan is Daans wereld de serie voor jou. Daan vindt het leven maar oneerlijk. Hij heeft twee superirritante broertjes. Hij ergert zich steeds aan zijn vader. En dan woont er ook nog een verschrikkelijk buurmeisje naast hem. Gelukkig heeft Daan zijn opa, die hem wel lijkt te begrijpen. Maar of dat nu alles oplost… Of hij nu droomt dat hij naakt in de supermarkt rondloopt of koortsachtig plannen bedenkt om niet mee te hoeven naar de Ikea, de avonturen van Daan zijn herkenbaar en hilarisch. Perfect voor fans van Nurdius Maximus en Het leven van een loser.
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel over ‘Autumnville’

Ons kinderpanel heeft het boek 'Autumnville' van Rick Meijer gelezen. Dit boek neemt de lezers mee op een spannend en muzikaal avontuur. Benieuwd wat Amber, Charissa, Manu, Ella, Harrie, Kenzey en Rijk van dit boek vinden? Lees dan snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Interview met Max Brallier

In dit interview vertelt Max Brallier alles over De laatste helden op aarde en het kosmische kwaad, zijn favoriete monsters en veel meer. Lees gauw verder!

Interview
Lees meer

Voetbalboekentips van ons kinderpanel

Zoek je het ultieme cadeau voor voetballiefhebbers? Zoek niet verder! Ons kinderpanel tipt de leukste boeken voor voetballers tussen de 9 en 12 jaar. Met deze boeken scoor je sowieso.

Achtergrond
Lees meer