Daans wereld 2

Pas op: kan irriteren!

Jonathan Meres

Donough O'Malley

9 - 12 jaar
4 /5
Hardcover:
15,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Deel 2 in deze populaire serie. Wordt het leven ooit wat minder oneerlijk voor Daan?

Samenvatting

Daan wist dat het weer zo’n dag was toen hij wakker werd en merkte dat hij bij de kassa van de supermarkt stond… zonder kleren aan.
Oké, het is maar een rare droom. Maar zou die ook iets zeggen over wat Daan te wachten staat? Over een pijnlijke foto op Facebook? Over wraak? En zeg niets tegen Daan over perfecte neefjes, met perfecte manieren en perfecte cijfers… Het is allemaal zo mega-irritant!
Voor lezers van Het leven van een loser , Dagboek van een muts en Nurdius Maximus .

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899361
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Jonathan Meres
Illustrator: Donough O'Malley
Vertaler: Toos IJdema
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 20-03-2019
Jonathan Meres, Donough O’Malley

Daans wereld

Daans wereld

Zin om te lekker te lachen om de grootste loser van allemaal? Dan is Daans wereld de serie voor jou. Daan vindt het leven maar oneerlijk. Hij heeft twee superirritante broertjes. Hij ergert zich steeds aan zijn vader. En dan woont er ook nog een verschrikkelijk buurmeisje naast hem. Gelukkig heeft Daan zijn opa, die hem wel lijkt te begrijpen. Maar of dat nu alles oplost… Of hij nu droomt dat hij naakt in de supermarkt rondloopt of koortsachtig plannen bedenkt om niet mee te hoeven naar de Ikea, de avonturen van Daan zijn herkenbaar en hilarisch. Perfect voor fans van Nurdius Maximus en Het leven van een loser.
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Leesplezier & leesmotivatie: dit zijn de tips

Om te blijven lezen is een divers boekenaanbod nodig, dat aansluit bij het kind. Daarom tippen we in dit artikel de leukste boeken en handigste tips om kinderen te motiveren!

Tiplijst
Lees meer

Babyboeken top 10

Verras een (aanstaande) ouder met een van onze boekentips voor tijdens de zwangerschap of als kraamcadeau. Mooie, stevige karton-, voel- en geluidsboeken en natuurlijk ontbreken hier de voorleesbundels niet.

Tiplijst
Lees meer

Reviews

ellemijn, Kind (10 jaar) - 30-05-2019
ik vond het een leuk boek omdat er dingen gebeurde die ik niet had verwacht eerst een verhaal vertellen en dan is het opeens een droom! Ik vond het ook grappig hoe alles met de hond Jonhn gebeurde. Ik vond het ook leuk dat er kleine stripjes in stonden! Wat ik hou van boeken maar ook van strips ik vind het leuk dat dit in één kan.