Daans wereld 2

Pas op: kan irriteren!
Daans wereld 2 Deel 2
Daans wereld 2

Deel 2 in deze populaire serie. Wordt het leven ooit wat minder oneerlijk voor Daan?

Deel 2 in deze populaire serie. Wordt het leven ooit wat minder oneerlijk voor Daan?

Samenvatting

Daan wist dat het weer zo’n dag was toen hij wakker werd en merkte dat hij bij de kassa van de supermarkt stond… zonder kleren aan.
Oké, het is maar een rare droom. Maar zou die ook iets zeggen over wat Daan te wachten staat? Over een pijnlijke foto op Facebook? Over wraak? En zeg niets tegen Daan over perfecte neefjes, met perfecte manieren en perfecte cijfers… Het is allemaal zo mega-irritant!
Voor lezers van Het leven van een loser, Dagboek van een muts en Nurdius Maximus.

Daan wist dat het weer zo’n dag was toen hij wakker werd en merkte dat hij bij de kassa van de supermarkt stond… zonder kleren aan.
Oké, het is maar een rare droom. Maar zou die ook iets zeggen over wat Daan te wachten staat? Over een pijnlijke foto op Facebook? Over wraak? En zeg niets tegen Daan over perfecte neefjes, met perfecte manieren en perfecte cijfers… Het is allemaal zo mega-irritant!
Voor lezers van Het leven van een loser, Dagboek van een muts en Nurdius Maximus.

Daans wereld 2

Pas op: kan irriteren!
Pas op: kan irriteren!

Deel 2 in deze populaire serie. Wordt het leven ooit wat minder oneerlijk voor Daan?

Deel 2 in deze populaire serie. Wordt het leven ooit wat minder oneerlijk voor Daan?

Samenvatting

Daan wist dat het weer zo’n dag was toen hij wakker werd en merkte dat hij bij de kassa van de supermarkt stond… zonder kleren aan.
Oké, het is maar een rare droom. Maar zou die ook iets zeggen over wat Daan te wachten staat? Over een pijnlijke foto op Facebook? Over wraak? En zeg niets tegen Daan over perfecte neefjes, met perfecte manieren en perfecte cijfers… Het is allemaal zo mega-irritant!
Voor lezers van Het leven van een loser, Dagboek van een muts en Nurdius Maximus.

Daan wist dat het weer zo’n dag was toen hij wakker werd en merkte dat hij bij de kassa van de supermarkt stond… zonder kleren aan.
Oké, het is maar een rare droom. Maar zou die ook iets zeggen over wat Daan te wachten staat? Over een pijnlijke foto op Facebook? Over wraak? En zeg niets tegen Daan over perfecte neefjes, met perfecte manieren en perfecte cijfers… Het is allemaal zo mega-irritant!
Voor lezers van Het leven van een loser, Dagboek van een muts en Nurdius Maximus.

Daans wereld 2 Deel 2
Daans wereld 2
Gebonden, hardcover:
14,99

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899361
NUR: 283
Type: Gebonden, hardcover
Auteur(s): Jonathan Meres
Illustrator: Donough O'Malley
Vertaler: Toos IJdema
Prijs: 14,99
Aantal pagina's: 288
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 20-03-2019

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789492899606
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Jonathan Meres
Illustrator: Donough O'Malley
Vertaler: Toos IJdema
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 109
Uitgever: Condor
Verschijningsdatum: 14-05-2019
Jonathan Meres, Donough O’Malley

Daans wereld

Zin om te lekker te lachen om de grootste loser van allemaal? Dan is Daans wereld de serie voor jou. Daan vindt het leven maar oneerlijk. Hij heeft twee superirritante broertjes. Hij ergert zich steeds aan zijn vader. En dan woont er ook nog een verschrikkelijk buurmeisje naast hem. Gelukkig heeft Daan zijn opa, die hem wel lijkt te begrijpen. Maar of dat nu alles oplost… Of hij nu droomt dat hij naakt in de supermarkt rondloopt of koortsachtig plannen bedenkt om niet mee te hoeven naar de Ikea, de avonturen van Daan zijn herkenbaar en hilarisch. Perfect voor fans van Nurdius Maximus en Het leven van een loser.
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Interview met Judith Williams

'Hanna Panna en de magische voetbalschoenen' is een spannend voetbalboek voor meiden én jongens. Wat was de inspiratie om dit verhaal te schrijven? Wij vroegen het de schrijfster.

Achtergrond
Lees meer

Yuval Noah Harari schrijft jeugdboek over evolutie

Yuval Noah Harari werkt aan een jeugdboek over de evolutie van de mens. Harari’s boeken voor volwassenen zijn wereldberoemd: Sapiens, Homo Deus en 21 lessen voor de 21ste eeuw.

Nieuws
Lees meer

Ons kinderpanel over ‘Wie achter deze deur verdwaalt’

Ons kinderpanel heeft een kijkje achter de deur mogen nemen in Wie achter deze deur verdwaalt. Een raadselachtig boek met een verborgen wereld vol met avonturen. Benieuwd naar de wereld(en) die onze kinderpanel heeft ontdekt? Lees dan snel verder!

Achtergrond
Lees meer

Reviews

ellemijn, Kind (10 jaar) - 30-05-2019
ik vond het een leuk boek omdat er dingen gebeurde die ik niet had verwacht eerst een verhaal vertellen en dan is het opeens een droom! Ik vond het ook grappig hoe alles met de hond Jonhn gebeurde. Ik vond het ook leuk dat er kleine stripjes in stonden! Wat ik hou van boeken maar ook van strips ik vind het leuk dat dit in één kan.