De vlucht van de Grimjager

10 - 12 jaar
E-book:
4,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Verborgen ligt de deur die wacht
op de mens die ons weer samenbracht


Het weesmeisje Hero wordt meegenomen door de Grimjager, een magisch 'schip' dat over de wereld trekt op zoek naar een veilige haven voor faunen, eenhoorns en andere fabelwezens. De sleutel tot het vinden van die haven ligt achter een deur, verborgen in het schip zelf. En zolang die deur niet gevonden wordt, is de Grimjager gedoemd voor altijd rond te blijven trekken. Maar iemand zit achter het schip aan. Iemand jaagt op de fabelwezens, voor een verschrikkelijk doel. Zal Hero de geheime deur vinden en haar vrienden in veiligheid brengen voor het te laat is...?
Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 12 jaar
ISBN: 9789021666945
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Esther van Lieshout
Illustrator: Wouter Tulp
Prijs: 4,99
Aantal pagina's: 216
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 23-09-2009

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘De blauwevinvistemster’

In De blauwevinvistemster beleef je de avontuurlijkste zomer van je leven. Een nieuw jeugdboek van Elin Meijnen, voor fans van Anna Woltz, Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Wolfmeester’

Liever gamen dan lezen? Lees 'Gameboek - Wolfmeester' van Marcel Groenewegen. Kies wat voor held je wilt zijn en bepaal zelf het verhaal, net alsof je in een game rondloopt. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer