Frietje Frommel

Hardcover:
15,99
Altijd de laagste prijs
E-book:
9,99
Altijd de laagste prijs
Luisterboek:
11,99
Altijd de laagste prijs
  • Vol humor en kleurrijke karakters
  • Voor fans van 'Oma Luchtbuks' en 'Donnie Donut'
  • Met illustraties van Els van Egeraat

Samenvatting

Een grappig en innemend verhaal met een kolonel buiten dienst, een overvolle kringloopwinkel én een vliegdekschip.

Samenvatting

Frietje Frommel woont in een stampvol huis, zelfs de stoep staat vol met spullen. Haar moeder verkoopt rommel en haar vader handelt in oud ijzer. Dat levert zo weinig op, dat ze de rekeningen niet meer kunnen betalen. Voor extra geld verhuren ze de zolder aan een kolonel met vier kippen. Als Frietje en haar beste vriend achter de computer zitten, zien ze online een vliegdekschip voor maar honderd euro. Frietje drukt op de koopknop: zo veel kilo oud ijzer levert heel veel geld op! Dit enorme schip is de oplossing voor alle problemen. Of worden die alleen maar groter?

'Frietje Frommel' is een humoristisch en innemend verhaal van Barbara Scholten, eerder schreef ze o.a. 'Oma Luchtbuks' en 'Donnie Donut'. De grappige illustraties zijn gemaakt door Els van Egeraat.

Frietje Frommel woont in een stampvol huis, zelfs de stoep staat vol met spullen. Haar moeder verkoopt rommel en haar vader handelt in oud ijzer. Dat levert zo weinig op, dat ze de rekeningen niet meer kunnen betalen. Voor extra geld verhuren ze de zolder aan een kolonel met vier kippen. Als Frietje en haar beste vriend achter de computer zitten, zien ze online een vliegdekschip voor maar honderd euro. Frietje drukt op de koopknop: zo veel kilo oud ijzer levert heel veel geld op! Dit enorme schip is de oplossing voor alle problemen. Of worden die alleen maar groter?

'Frietje Frommel' is een humoristisch en innemend verhaal van Barbara Scholten, eerder schreef ze o.a. 'Oma Luchtbuks' en 'Donnie Donut'. De grappige illustraties zijn gemaakt door Els van Egeraat.

<br>

Dit e-book is alleen geschikt voor tablets in verband met de kleurenillustraties. U kunt deze niet lezen op een zwart-wit e-reader.

Frietje Frommel woont in een stampvol huis, zelfs de stoep staat vol met spullen. Haar moeder verkoopt rommel en haar vader handelt in oud ijzer. Dat levert zo weinig op, dat ze de rekeningen niet meer kunnen betalen. Voor extra geld verhuren ze de zolder aan een kolonel met vier kippen. Als Frietje en haar beste vriend achter de computer zitten, zien ze online een vliegdekschip voor maar honderd euro. Frietje drukt op de koopknop: zo veel kilo oud ijzer levert heel veel geld op! Dit enorme schip is de oplossing voor alle problemen. Of worden die alleen maar groter?

'Frietje Frommel' is een humoristisch en innemend verhaal van Barbara Scholten, eerder schreef ze o.a. 'Oma Luchtbuks' en 'Donnie Donut'. 

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 8 - 11 jaar
ISBN: 9789021685304
NUR: 282
Type: Hardcover
Auteur(s): Barbara Scholten
Illustrator: Els van Egeraat
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 176
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 24-04-2024

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 8 - 11 jaar
ISBN: 9789021685847
NUR: 282
Type: E-book
Auteur(s): Barbara Scholten
Illustrator: Els van Egeraat
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 176
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 01-05-2024

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 8 - 11 jaar
ISBN: 9789021685717
NUR: 282
Type: Luisterboek
Auteur(s): Barbara Scholten
Illustrator: Els van Egeraat
Voorlezer: Phaedra Kwant
Prijs: 11,99
Duur: 3 uur en 8 minuten
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 26-04-2024
Frietje Frommel

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest “Ramon de Bizon”

Ramon de Bizon is een eigenzinnig verhaal over de liefde voor boeken, vrienden en het leven, vertaald door Arthur Japin. Ontdek hier wat het kinderpanel van het boek vindt.

Kinderpanel
Lees meer