Op stap met oma

Hardcover:
13,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Een vrolijk en kleurrijk prentenboek met humor waarin de bijzondere relatie tussen een grootouder en kleinkind centraal staat, over het samen leuke dingen doen.

Samenvatting

Loes gaat met oma naar het park. Ze voeren de eendjes, vinden de veer van een duif en doen de kippendans. Weer thuis timmeren ze samen een vogelhuisje, en... daar komt algauw een mezenfamilie in wonen!

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 4 - 6 jaar
ISBN: 9789021681528
NUR: 273
Type: Hardcover
Auteur(s): Arend van Dam
Illustrator: Alex de Wolf
Prijs: 13,99
Aantal pagina's: 32
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 17-03-2021
Op-stap-met-oma_Arend-van-Dam_Alex-de-Wolf.
Opa- en oma-diploma

Het opa- en omadiploma

In deze vrolijke, zesdelige prentenboekenserie staat de bijzondere band tussen grootouders en kleinkinderen centraal. Met een opa/oma-diploma achter in elk boek!
Lees verder

Gerelateerde artikelen

De leukste leerspellen op een rij

Deze spellen zijn superleuk én je steekt er ook nog eens wat van op. Alle spellen van Zwijsen zijn namelijk gemaakt in samenwerking met lesmethodemakers. Zo weet je zeker dat alles 100% aansluit op school. Wij zetten de leukste per leeftijd op een rij!

Tiplijst
Lees meer

Schooltje spelen getest!

Spelenderwijs leren is extra leuk met 'Schooltje Spelen'. Een uitklapbaar koffertje vol materialen. Matteo (5) en zijn moeder Kim testten het spel.

Achtergrond
Lees meer