Verdwaald in Amsterdam

Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs
E-book:
4,50
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Hachi ... Wie? Ja, dat vraagt dus iedereen, die Hachi ontmoet in Amsterdam. Daar is ze samen met haar moeder een dagje op bezoek. Als moeder in de tram stapt, en achter haar de deuren sluiten, blijft Hachi staan. Wat moet ze doen, de volgende tram nemen of blijven wachten? Hachi is in paniek, haar moeder ook. Allebei gaan ze op zoek en beleven een dolle tocht door de drukke stad. Ze komen allerlei verschillende mensen tegen en al die mensen mag jij zijn. Lees het boek samen met je klasgenoot en word een Bekende Nederlander, en een zwerver en een trambestuurder en ... Veel plezier! Dit is een Toneelleesboek. De teksten lees je samen hardop. Kies wie je wilt zijn en lees dan om de beurt je rol.

Hachià.Wie? Ja, dat vraagt dus iedereen die Hachi ontmoet in Amsterdam. Daar is ze samen met haar moeder een dagje op bezoek. Als haar moeder in de tram stapt, en achter haar de deuren sluiten, blijft Hachi staan. Wat moet ze doen, de volgende tram nemen of blijven wachten?

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789048707713
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Anke Kranendonk
Illustrator: Jenny Bakker
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 106
Uitgever: Zwijsen Uitgeverij
Verschijningsdatum: 18-03-2022

Specificaties

ISBN: 9789048725564
NUR: 282
Type: E-book
Auteur(s): Anke Kranendonk
Illustrator: Jenny Bakker
Prijs: 4,50
Aantal pagina's: 74
Uitgever: Zwijsen Uitgeverij
Verschijningsdatum: 04-08-2016
Circus-Fantastini

Toneellezen

Toneellezen is een vorm van samenlezen en is razend populair bij kinderen doordat je eigenlijk een toneelstukje opvoert. Lezers kiezen een rol en lezen om de beurt hardop de dialogen voor. Hierdoor is toneellezen een vorm die vloeiend lezen, door het gebruik van intonatie, stimuleert.
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Oplossing ‘De verboden atlas’ puzzel!

Denk je dat je de puzzel uit 'De verboden atlas' van Sam Segdman hebt opgelost? Lees dan snel verder of je bent uitgekomen bij het juiste antwoord!

Achtergrond
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Wondernacht’

Opa weerwolf neemt Dolfje en Noura mee naar een groot dierenpark waar eens in de honderd jaar komen daar ’s nachts fabelwezens tot leven komen. Maar Dolfje en Noura ontdekken al snel dat de fabelwezens in groot gevaar zijn! Kunnen ze hen redden? Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest nieuw deel Mysterie van de mens

In Hoe vijanden vrienden kunnen worden lees je hoe ruzie en oorlog ontstaan doordat mensen jaloers, bang of hebzuchtig zijn. Het begint allemaal met de verhalen die we elkaar vertellen, verhalen die vaak helemaal niet waar zijn. Bijvoorbeeld over mensen die anders zijn dan wijzelf. Lees snel wat ons Kinderpanel ervan vond!

Kinderpanel
Lees meer