Verdwaald in Amsterdam

Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Hachi ... Wie? Ja, dat vraagt dus iedereen, die Hachi ontmoet in Amsterdam. Daar is ze samen met haar moeder een dagje op bezoek. Als moeder in de tram stapt, en achter haar de deuren sluiten, blijft Hachi staan. Wat moet ze doen, de volgende tram nemen of blijven wachten? Hachi is in paniek, haar moeder ook. Allebei gaan ze op zoek en beleven een dolle tocht door de drukke stad. Ze komen allerlei verschillende mensen tegen en al die mensen mag jij zijn. Lees het boek samen met je klasgenoot en word een Bekende Nederlander, en een zwerver en een trambestuurder en ... Veel plezier! Dit is een Toneelleesboek. De teksten lees je samen hardop. Kies wie je wilt zijn en lees dan om de beurt je rol.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789048707713
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Anke Kranendonk
Illustrator: Jenny Bakker
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 106
Uitgever: Zwijsen Uitgeverij
Verschijningsdatum: 18-03-2022
Circus-Fantastini

Toneellezen

Toneellezen is een vorm van samenlezen en is razend populair bij kinderen doordat je eigenlijk een toneelstukje opvoert. Lezers kiezen een rol en lezen om de beurt hardop de dialogen voor. Hierdoor is toneellezen een vorm die vloeiend lezen, door het gebruik van intonatie, stimuleert.
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Sarah won de Het uurwerkmysterie-prijsvraag!

De gelukkige winnares, Sarah, won de reis naar Londen. Lees in dit artikel hoe ze reageerde op haar overwinning en ontdek wat ze allemaal beleefde tijdens haar trip naar Londen!

Nieuws
Lees meer