De iglo van tante Friet

en 113 andere 5-sterrenwoningen voor dieren

Hardcover:
18,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Een knotsgekke nieuwe verhalenbundel van Tosca Menten!

Woont een Franse muis ook graag in een Hollandse kaaskasteel?
Houden zeesterren van een golfslagbad?
En hoe bouw je een iglo voor je adoptiepinguïn?

Speciaal voor iedereen die dieren hartstikke leuke beesten vindt: een boek vol knotsgekke verhalen over kleine, grote, vreemde, maffe, grappige, griezelige maar vooral waanzinnige vijfsterrenwoningen voor dieren. Inclusief krantenberichten, interviews, cartoons, een parasietenkatern en een uitgebreide jubileumfolder van HOL-IN-ONE, hét woonwarenhuis voor dieren.

De iglo van tante Friet is de hilarische nieuwe verhalenbundel van Tosca Menten. Een feestje voor iedereen van 8 tot 108 jaar! Met fantastische illustraties van Geert Gratama.


Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 8 - 12 jaar
ISBN: 9789000389759
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Tosca Menten
Illustrator: Geert Gratama
Prijs: 18,99
Aantal pagina's: 216
Uitgever: Van Goor
Verschijningsdatum: 25-08-2023

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Marvel Superhelden’

Welkom in het Marvel-universum! Ga op reddingsmissie met Spider-Man, strijd mee met de Hulk en versla het kwaad met Iron Man. Of ga op avontuur met een van de andere helden. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest ‘Vraag het Sammie’

Ons Kinderpanel leest 'Help, mijn ouders hebben het te druk!', het eerste deel uit de nieuwe serie 'Vraag het Sammie'. Benieuwd wat ons panel van het boek en Sammie vond? Lees het artikel!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Quinn en Aaron Shorts’

In dit hilarische avontuur hebben Quinn en Aaron een grote droom: een award winnen voor het beste YouTube-kanaal. Maar de concurrentie is groot en dat eist zijn tol. Wat hebben zij over voor succes? En wie gaat er met de grote prijs vandoor? Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Vol avontuur’

De verhalenbundel Vol avontuur, geschreven door de allerleukste auteurs, waaronder Paul van Loon, Ilona de Lange en Marcel Groenewegen. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer