Zoeklicht
Boeken lezen moeilijk of saai? Niet met de superspannende avonturen uit de serie ‘Zoeklicht’! Van ontvoeringen en achtervolgingen tot tijdreizen en stunts: elk verhaal is stoer, herkenbaar en leuk om te lezen – ook voor kinderen die lezen soms lastig vinden. Dankzij korte hoofdstukken, overzichtelijke pagina’s en een dyslexievriendelijke lettertype blijven álle kinderen van 9 tot 12 jaar doorlezen.
- Vernieuwde vormgeving en uitstraling
- Sterke, herkenbare verhalen in populaire genres
- Aangepast taalniveau voor kinderen met leesproblemen
- Gericht op leesmotivatie én zelfvertrouwen
- Ontwikkeld met oog voor de praktijk in (S)BO
Dankzij korte hoofdstukken, overzichtelijke pagina’s en het dyslexievriendelijke lettertype van Zwijsen zijn de boeken geschikt voor álle kinderen van 10 tot 12 jaar. Zelfs als zij dat soms lastig vinden. Bij AVI M4 en E4 begint daarnaast iedere zin op een nieuwe regel.

Van ontvoeringen en achtervolgingen tot tijdreizen en stunts: met het eerste themapakket Spanning krijg je álle bovenbouwkinderen enthousiast aan het lezen. In het pakket zitten 6 spannende verhalen op verschillende AVI-niveaus. De verhalen sluiten aan bij de belevingswereld van leerlingen en nodigen uit tot doorlezen.
