Slaap zacht

Hardcover:
14,50
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Dag pinguïn, slaap zacht hondje, goedenacht grote boom. Iedereen is klaar om te gaan slapen in Slaap zacht. Keer de flapjes om en wens hun goedenacht. Een superzacht knisperend boekje om samen met je baby te kijken, ontdekken en voelen.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789463107402
NUR: 271
Type: Hardcover
Auteur(s): Inge Rylant
Prijs: 14,50
Aantal pagina's: 6
Uitgever: Pelckmans uitgevers
Verschijningsdatum: 17-01-2025

Kenmerken van dit boek

Gerelateerde artikelen

Gouden boek voor Dog Man!

Dog Man van bestsellerauteur en illustrator Dav Pilkey is bekroond met een Gouden Boek. Sinds het verschijnen van de Nederlandse editie in 2018 zijn er meer dan 75.000 exemplaren verkocht, goed voor de gouden status.

Prijzen & nominaties
Lees meer

De Prentenboeken Top 10 van 2027

Voorlezen gaat voor! Door het comité van de Nationale Voorleesdagen, bestaande uit bibliothecarissen, boekhandelaren en leerkrachten is 'Kom maar, kipjes!' van Hilde Peters verkozen tot Prentenboek van het jaar 2027. In dit artikel vind je de volledige Prentenboeken top 10.

Tiplijst
Lees meer

Peuterboeken top 10

Leesplezier begint al op jonge leeftijd. Peuters kunnen vaak geen genoeg krijgen van hetzelfde boekje. Herhaling is het toverwoord. Een favoriet moet elke avond opnieuw tevoorschijn gehaald worden. Nog een keer! Tot iedereen het boek uit z’n hoofd kent.

Tiplijst
Lees meer