Woeker

De invasie - boek 1

Kenneth Oppel

Woeker

Een razend spannende serie voor lezers van 12 jaar en ouder.

Samenvatting

Het begint met een regenbui van dagen. En dan, uit het niets, komen er overal planten op. Zwarte staken die ook nog eens erg snel groeien. Akkers, huizen en straten raken overwoekerd, overal op aarde. Giftige pollen worden door de lucht verspreid. Gigantische bloemen slokken hele mensen en dieren op.
Drie tieners met vreemde allergieën blijken immuun te zijn voor deze angstaanjagende planten. Wat is hun geheim? En kunnen zij de invasie stoppen, voordat het weer begint te regenen?
Lees nu het eerste deel in deze extreem spannende serie, vertaald door Maria Postema. Voor fans van The Hunger Games en Divergent.

Woeker

De invasie - boek 1

Kenneth Oppel

Een razend spannende serie voor lezers van 12 jaar en ouder.

Samenvatting

Het begint met een regenbui van dagen. En dan, uit het niets, komen er overal planten op. Zwarte staken die ook nog eens erg snel groeien. Akkers, huizen en straten raken overwoekerd, overal op aarde. Giftige pollen worden door de lucht verspreid. Gigantische bloemen slokken hele mensen en dieren op.
Drie tieners met vreemde allergieën blijken immuun te zijn voor deze angstaanjagende planten. Wat is hun geheim? En kunnen zij de invasie stoppen, voordat het weer begint te regenen?
Lees nu het eerste deel in deze extreem spannende serie, vertaald door Maria Postema. Voor fans van The Hunger Games en Divergent.

Woeker
Paperback:
19,99
Woeker

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 12 - 15 jaar
ISBN:9789493189287
NUR:284
Type:Paperback
Auteur(s): Kenneth Oppel
Vertaler: Maria Postema
Prijs:19,99
Aantal pagina's:320
Uitgever:Condor
Verschijningsdatum:17-02-2021

Gerelateerde artikelen

Duik in de dagboeken uit ‘Oorlog in inkt’

Op deze pagina bekijk je fragmenten uit de originele dagboeken van 'Oorlog in inkt', fotomateriaal en extra informatie over de dagboekschrijvers en hun bijzondere verhaal.

Achtergrond
Lees meer

75 jaar vrijheid & jeugdboeken over de oorlog

Maak de viering van 75 jaar vrijheid extra invoelbaar door met kinderen over de Tweede Wereldoorlog te lezen. Wij raden deze jeugdboeken over de oorlog aan.

Achtergrond
Lees meer