De koukommers van professor Volleknar

Hardcover:
15,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Reizen in een tijdmachine? Naomi en Tygo helpen professor Volleknar, maar het gaat niet helemaal goed. Welk vreemd wezen verschijnt er opeens uit de toekomst? En hoe praat zo’n Krawoebel eigenlijk?

Samenvatting

Wie speelt welke rol in dit avontuurlijke toneelleesboek? Lees samen met iemand anders dit boek en voer als het ware een toneelstuk op. Door de dialogen blijft het verhaal lekker spannend.

Professor Volleknar heeft een groot probleem met zijn tijdmachine. Naomi en Tygo komen helpen, maar dat loopt op een gigatastische manier uit de hand. Tygo en Naomi moeten een heleboel knotsgekke toestanden oplossen in de verre toekomst. Wie weet lukt het de professor dan toch nog om een oplossing te verzinnen voor het klimaatprobleem!

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 12 jaar
ISBN: 9789048743261
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Marco Kunst
Illustrator: Richard Verschraagen
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 112
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsdatum: 27-01-2022

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel over ‘Ultra Donker’

Ons Kinderpanel las dit keer Ultra Donker en de Wachters van de Wildzee van Philip Reeve. Benieuwd wat ons panel vindt van dit meeslepende en magische avontuur? Lees dan snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel over ‘Autumnville’

Ons kinderpanel heeft het boek 'Autumnville' van Rick Meijer gelezen. Dit boek neemt de lezers mee op een spannend en muzikaal avontuur. Benieuwd wat Amber, Charissa, Manu, Ella, Harrie, Kenzey en Rijk van dit boek vinden? Lees dan snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Interview met Max Brallier

In dit interview vertelt Max Brallier alles over De laatste helden op aarde en het kosmische kwaad, zijn favoriete monsters en veel meer. Lees gauw verder!

Interview
Lees meer