Denkspelletjes groep 4 leerjaar 2

7 - 8 jaar
Paperback:
10,99
Altijd de laagste prijs
  • Voor kinderen van 6 tot 9 jaar
  • Omgaan met getallen en sommen t/m 100
  • Stimuleert het logisch denken

Samenvatting

Loco mini oefenboekje met leuke rekenspelletjes die logisch denken stimuleren. Voor groep 4 / leerjaar 2. Spelenderwijs oefenen met getallen en sommen t/m 100. Zelfcorrigerend. Voor school en thuis.

Samenvatting

Op een speelse manier oefenen kinderen met Loco wat ze ook op school leren. Dit boekje bevat gevarieerde puzzels gericht op logisch denken en het omgaan met getallen en sommen t/m 100. De denkspelletjes zijn leuk, leerzaam en prikkelen de fantasie en creativiteit. Benieuwd of een opdracht goed gemaakt is? Kinderen draaien de basisdoos om, controleren het figuur en ze weten het. Spelend leren, daar draait het om bij Loco!

Leerdoelen:
• Omgaan met getallen en sommen t/m 100
• Prikkelen van de fantasie
• Logisch denken
• Puzzelen

Met het zelfcorrigerende Loco oefent je kind spelenderwijs belangrijke vaardigheden. Op school en thuis. Want spelend leren, daar draait het om. Sinds 1968, wie kent het niet!

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 7 - 8 jaar
ISBN: 9789048748778
NUR: 228
Type: Paperback
Auteur(s):
Prijs: 10,99
Aantal pagina's: 36
Uitgever: Uitgeverij Zwijsen
Verschijningsdatum: 14-06-2023

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘De leukste vlog!’

Stel je voor: er wordt een tv-programma met bekende mensen opgenomen in jouw dorp, en jij mag er een vlog over maken! Maar dan wordt er iets gestolen… Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'De leukste vlog!' vond!

Kinderpanel
Lees meer

Charlotte Dematons over kunstprentenboek Parijs

In 'Een wandeling door impressionistisch Parijs met Georges en Jacques' van Charlotte Dematons ontdek je Parijs in de 19e eeuw, vanuit het perspectief van de twee dakloze mannen Georges en Jacques. We spraken Charlotte over haar gedachten achter het boek en hoe het tot stand kwam!

Interview
Lees meer