Het huisje zonder heks

3 - 6 jaar
Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Sprookjesachtig prentenboek van een veelzijdige illustrator.

Samenvatting

Er was eens een huisje in het bos. In dat huisje woonde een heel oude heks. Op een dag kwam ze niet meer thuis, en het
huisje bleef alleen achter. Meerdere seizoenen gaan voorbij en het huisje raakt in verval. Het wacht en wacht – totdat het op een dag dan maar besluit om zélf op zoek te gaan naar een nieuwe heks. Een lief en sprookjesachtig prentenboek, met prachtige illustraties over de vier seizoenen.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 3 - 6 jaar
ISBN: 9789021684574
NUR: 273
Type: Hardcover
Auteur(s): Sophie Pluim
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 40
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 09-08-2023

Gerelateerde artikelen

De leukste leerspellen op een rij

Deze spellen zijn superleuk én je steekt er ook nog eens wat van op. Alle spellen van Zwijsen zijn namelijk gemaakt in samenwerking met lesmethodemakers. Zo weet je zeker dat alles 100% aansluit op school. Wij zetten de leukste per leeftijd op een rij!

Tiplijst
Lees meer

Schooltje spelen getest!

Spelenderwijs leren is extra leuk met 'Schooltje Spelen'. Een uitklapbaar koffertje vol materialen. Matteo (5) en zijn moeder Kim testten het spel.

Achtergrond
Lees meer

Cadeautip: koffertjes vol leuks

Haal het leukste van school in huis met deze koffertjes! Inclusief uitwisbare stift voor eindeloos plezier met letters en cijfers. Nu voor maar 13,50!

Achtergrond
Lees meer