Hier zijn draken

Dit betoverend mooie prentenboek neemt je mee op een magische reis, op avontuur in je eigen fantasie!
Samenvatting
In de tuin ligt een berg bladeren.
'Laten liggen,' zegt je moeder. 'Anders wordt het een troep in de tuin.'
'Eronder ligt niks,' zegt je vader. 'Gewoon zand en gras.'
Maar jij weet wel beter: onder die bladeren ligt niet niks, er ligt álles...
Ga mee op reis en zie hoe bloemblaadjes veranderen in vlinders, bladeren in bergen, takjes in monsters... Tot het eindigt in een oneindige sterrenhemel. Wedden dat jij morgen ook een wereld zult ontdekken onder een bladerhoop?
Hier zijn draken
Dit betoverend mooie prentenboek neemt je mee op een magische reis, op avontuur in je eigen fantasie!
Samenvatting
In de tuin ligt een berg bladeren.
'Laten liggen,' zegt je moeder. 'Anders wordt het een troep in de tuin.'
'Eronder ligt niks,' zegt je vader. 'Gewoon zand en gras.'
Maar jij weet wel beter: onder die bladeren ligt niet niks, er ligt álles...
Ga mee op reis en zie hoe bloemblaadjes veranderen in vlinders, bladeren in bergen, takjes in monsters... Tot het eindigt in een oneindige sterrenhemel. Wedden dat jij morgen ook een wereld zult ontdekken onder een bladerhoop?

- Snel naar:

Specificaties
Leeftijdsindicatie: | 4 - 7 jaar |
ISBN: | 9789021680989 |
NUR: | 273 |
Type: | Gebonden |
Auteur(s): | Yorick Goldewijk |
Illustrator: | Yvonne Lacet |
Prijs: | 15,99 |
Aantal pagina's: | 48 |
Uitgever: | Ploegsma |
Verschijningsdatum: | 09-11-2020 |
Kenmerken van dit boek
Galerij
Over de auteur en de illustrator
Yorick Goldewijk
Yorick Goldewijk is geboren op 21 juli 1979. Officieel is hij dus al lang geen kind meer, maar eigenlijk is hij dat nog wel. Zoveel is er niet aan hem veranderd sinds hij, zeg, tien jaar oud was. Behalve dat hij een stuk gegroeid is en veel meer dingen aan zijn hoofd heeft. Dingen die een tienjarige vast onzin vindt. En terecht. Hij wilde altijd al schrijver worden en tekenaar en muzikant. Tekenen is er in de loop der jaren een beetj
Yvonne Lacet
Yvonne Lacet werd geboren in 1980 en groeide op in een dorpje in Friesland. Na de middelbare school ging ze naar de kunstacademie om fotografie te studeren. In 2004 studeerde ze af aan de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht. Na haar studie werkte ze vooral aan fotoprojecten waarin landschap, natuur en stedelijke omgeving een grote rol speelden. Deze projecten werden in binnen- en buitenland tentoongesteld in musea en galeries. In 2017 maa
In de pers
'Bijzonder in woord, beeld én verhaal. Een uniek boek, voor iedereen die zich wil verwonderen. [...] Ik heb met mijn dochter echt genoten van elke bladzijde.' Stoer Leesvoer
'Goldewijks lichtvoetige tekst grossiert in humoristische bedenksels. [...] Lacet en Goldewijk spreken het kinderlijke in de lezer aan, maar doen niet kinderachtig. [...] "Hier zijn draken" is voor lezers die in een wereld waarin alles al is ontdekt, durven mijmeren over wonderlijke, verborgen plekken.' Joukje Akveld in het Parool
'Fotografe en kunstenares Yvonne Lacet en schrijver Yorick Goldewijk nemen je mee op een reis door de verbeeldingskracht, een uitnodiging om zelf met kinderen op pad te gaan in de natuur, om buiten materiaal te verzamelen, vormen te ontdekken en hier verhalen bij te verzinnen.' Weekend
'Dit boek is een ode aan de creativiteit en de verwondering. Zowel in woord, beeld en verhaal is dit uniek. [...] Het is een combinatie van wat magie met een hele grote dosis gevoel. Het is werkelijk uniek en geeft je zin om buiten in de bladeren een volledig nieuwe wereld te gaan scheppen.' Pluizer, 5 sterren
Gerelateerde artikelen
Schrijver in beeld – Thema: oorlog
Haal bekende schrijvers in de klas met gratis videolessen rondom het thema oorlog! Bij aanschaf van het boekenpakket voor groep 3 t/m 8 ontvang je een link naar het digitale lespakket. Een mooie manier om met jouw leerlingen in gesprek te gaan over de Tweede Wereldoorlog rondom 4 en 5 mei.
Interview met Paul van Loon
Voor de serie 'AVI-lezen met Paul van Loon' schreef de populaire grumor-schrijver diverse boeken op AVI-niveau. Speciaal voor beginnende lezers! Wij vroegen hem alles over deze serie en zijn nieuwste boek 'Ik ben net als jij'.
Kikkertiendaagse 2021
Van 21 t/m 30 maart vieren we de Kikkertiendaagse, rondom het thema: voorlezen. Lees alles in dit artikel.
Drie vragen aan Andy Harkness
Andy Harkness werkte mee aan grote Disney-films. Wij stelden hem drie vragen over de bijzondere werkwijze van zijn nieuwe boek Wolfie.
Recensie
Wat leuk dat je een recensie hebt achtergelaten over een boek, je hebt hiermee andere mensen geholpen om een goede keuze te maken!
Je inzending is niet direct zichtbaar op de website, dit kan 1 of 2 werkdagen duren.
Hartelijk dank voor jouw reactie,
Team Kinderboeken.nl

Hier zijn draken
Wil je op de hoogte blijven van de nieuwste kinderboeken?
Ontvang elke twee weken nieuws, tips en leuke weetjes!
Bevestig je inschrijving via de link in de e-mail die we je net gestuurd hebben. Deze e-mail kan in je ongewenste mail of spam terecht zijn gekomen.