Vliegen als een bij

Hardcover:
14,99
Altijd de laagste prijs
E-book:
9,99
Altijd de laagste prijs
  • Briljant verteld jeugdboek
  • Van de populairste Duitse toneelschrijver van dit moment
  • Hoofdstukken zijn als levels in een game

Samenvatting

Bijzonder jeugdboek (9+) over een jongen die aan zijn problemen ontsnapt door af en toe in een bij te veranderen.

Samenvatting

Stel, je wordt wakker als een bij, dan ben je stomverbaasd. Maar je ontdekt dat vliegen geweldig is! Helaas duurt de betovering maar even en voor je het weet ben je weer mens. Je bent in een soort game beland en al je problemen zijn levels die gehaald moeten worden. Zelf naar school gaan zonder je chagrijnige ouders wakker te maken: level gehaald! Aan je boze juf ontsnappen door weer in een bij te veranderen: naar het volgende level. Maar wat staat je te wachten aan het eind van deze levensechte game?

Dit bijzondere boek is helemaal in jij-perspectief geschreven, alsof je het zélf meemaakt!

Op school word je lastiggevallen en je ouders zorgen niet goed voor je. Je moet alle dingen zelf oplossen. Maar op een dag is alles anders: de zon schijnt en jij ontdekt dat je kunt vliegen… als een bij. Dus dat doe je dan ook.
Je vliegt het raam uit en landt in een rode bloem. Dan ben je opeens weer gewoon een jongen. Nu komt level 2!
Je moet je kleren aantrekken, ontbijten, zorgen dat je ouders niet wakker worden en op tijd op school zijn. In de keuken struikel je over een leeg bierflesje. Je vader begint te schreeuwen. Rennen!
Level 3: school. Is het hele leven een game? Misschien. En als het zo is, wat kun je dan winnen?

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 13 jaar
ISBN: 9789021684949
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Roland Schimmelpfennig
Illustrator: Stefan Yamá Cab
Prijs: 14,99
Aantal pagina's: 96
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 13-12-2023

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 13 jaar
ISBN: 9789021685557
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Roland Schimmelpfennig
Illustrator: Stefan Yamá Cab
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 80
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 22-12-2023

Gerelateerde artikelen

Oplossing ‘De schaduwroof’ puzzel!

Denk je dat je de puzzel uit 'De schaduwroof' van Sam Segdman hebt opgelost? Lees dan snel verder of je bent uitgekomen bij het juiste antwoord!

Achtergrond
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Het regent ganzen’

'Het regent ganzen' van Annemarie Jongbloed is een prachtig verhaal over pesters, meelopers en het vinden van je eigen kracht. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Moord aan boord’

Moord aan boord is een spannend avontuur van Arlo Banks, waarin je de moord op juffrouw Patti moet oplossen. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest ‘Vraag het Sammie’

Ons Kinderpanel leest 'Help, mijn ouders hebben het te druk!', het eerste deel uit de nieuwe serie 'Vraag het Sammie'. Benieuwd wat ons panel van het boek en Sammie vond? Lees het artikel!

Kinderpanel
Lees meer