Waarom Anansi de oceaan overstak

Hardcover:
18,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Reis mee met de spin Anansi in een adembenemende vertelling


De spin Anansi is de dieren om hem heen graag te slim af. Daar is hij dagelijks mee bezig. Maar als hij grote groepen mensen geketend langs zijn huis ziet trekken, heeft niemand nog last van hem. De andere dieren kijken weg, maar Anansi kan aan niets anders meer denken. Hij moet en zal erachter komen waar de mensen naartoe worden gebracht en steekt samen met hen de oceaan over, van Afrika naar het Caribisch gebied.


Lees meer

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789045131580
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Henna Goudzand Nahar
Illustrator: Jeska Verstegen
Prijs: 18,99
Aantal pagina's: 64
Uitgever: Querido
Verschijningsdatum: 30-10-2025

Gerelateerde artikelen

Kinderboeken over oorlog en vrijheid

Het blijft belangrijk om stil te staan bij oorlog en vrijheid, zeker op 4 & 5 mei. Vind hier onze tips voor kinderboeken over de oorlog.

Tiplijst
Lees meer

Harari schrijft jeugdboek over oorlog

Waarom maken mensen ruzie met elkaar, of nog erger: waarom voeren ze oorlog? Yuval Noah Harari, auteur van de wereldwijde bestseller 'Sapiens', heeft een nieuw jeugdboek geschreven over oorlog. Lees meer over het nieuwe boek in dit artikel!

Nieuws
Lees meer

Lesvideo’s bij ‘Mohammed’ – Petra van Helden

Bekijk de lesvideo's voor het boek 'Mohammed' van Petra van Helden! Op die manier leer je de verhalen van de profeet nog beter kennen. Perfect om thuis te kijken of voor in de klas.

Achtergrond
Lees meer