BORA In het water
Baby's eerste knuffelboekje
Baby's eerste knuffelboekje, met zwart-wit illustraties en gekleurde labeltjes aan de randen.
Samenvatting
Hoe groter het contrast tussen patronen is, hoe beter een pasgeboren baby ze ziet. De zwart-wit illustraties van dit katoenen knuffelboekje spelen daarop in en stimuleren de waarneming. Maak kennis met Inktvis en zijn vriendjes in dit ideale kraamcadeau.
- Genomineerd voor BoekStart Babyboekje van het Jaar 2020
BORA In het water
Baby's eerste knuffelboekje
Baby's eerste knuffelboekje, met zwart-wit illustraties en gekleurde labeltjes aan de randen.
Samenvatting
Hoe groter het contrast tussen patronen is, hoe beter een pasgeboren baby ze ziet. De zwart-wit illustraties van dit katoenen knuffelboekje spelen daarop in en stimuleren de waarneming. Maak kennis met Inktvis en zijn vriendjes in dit ideale kraamcadeau.
- Genomineerd voor BoekStart Babyboekje van het Jaar 2020

- Snel naar:

Specificaties
Leeftijdsindicatie: | 0 - 3 jaar |
ISBN: | 9789021679945 |
NUR: | 270 |
Type: | Gebonden, hardcover |
Auteur(s): | Deborah van de Leijgraaf |
Prijs: | 13,50 |
Aantal pagina's: | 8 |
Uitgever: | Ploegsma |
Verschijningsdatum: | 26-02-2020 |
Galerij
Over de auteur
Deborah van de Leijgraaf
In 2002 behaalde Deborah van de Leijgraaf cum laude haar diploma aan de Willem de Kooning Academie. Sindsdien illustreert ze in opdracht voor verschillende binnen- en buitenlandse tijdschriften en uitgeverijen. Daarnaast heeft ze dankzij stoffenproducent Lillestoff een passie voor het ontwerpen van patronen voor stoffen ontdekt, en runt ze met haar man Marc een webshop onder de naam BORA, de afkorting die kleine kinderen vaak voor haar naam gebru
Gerelateerde downloads
Speel memo met ‘Bora’
Kleurplaat ‘Bora in het water’
Kleurplaat ‘Bora in de dierentuin’
Kleurplaat ‘Bora in het bos’
Spelletje ‘Vind je weg uit het doolhof’

BORA
In de pers
‘De diertjes in dit boekje zijn allemaal heel schattig geïllustreerd. Zelfs de krokodil kijkt lief. Het is echt een leuk boekje met prachtige dierenvriendjes.’ – Trendy Mama
Andere boeken uit de serie 'BORA'









Artikelen over bora
Zwart-wit boekjes voor baby’s: altijd een succes
Baby’s van 0-6 maanden zijn vaak al heel alert. Hoe sterker het contrast, hoe beter ze het zien! Deze zwart-wit boekjes voor baby's zijn zeker een succes.
5 vragen aan… Deborah van de Leijgraaf (BORA)
Deborah van de Leijgraaf is de maker van de BORA-lijn. Speelse en vrolijke boekjes voor de allerkleinsten: van knisper-knuffelboek tot kartonboek met groeimeter. Om Deborah wat beter te leren kennen, stelden we haar vijf vragen!
Meer van deze auteur

Bekijk ook eens
Recensie
Wat leuk dat je een recensie hebt achtergelaten over een boek, je hebt hiermee andere mensen geholpen om een goede keuze te maken!
Je inzending is niet direct zichtbaar op de website, dit kan 1 of 2 werkdagen duren.
Hartelijk dank voor jouw reactie,
Team Kinderboeken.nl

BORA In het water
Mis geen enkel kinderboek of nieuwtje meer en schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Ontvang elke twee weken nieuws, kinderboekentips en inspiratie!
Bedankt voor je inschrijving of aangepaste voorkeuren!
Je ontvangt binnen enkele minuten een e-mail waarin we je vragen je eventuele nieuwe aanmeldingen te bevestigen.
Het is mogelijk dat deze e-mail in je map ongewenste e-mail terecht komt.