De Griekse tragedies – Oidipous

10 - 100 jaar
E-book:
1,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Prachtige hervertelling van een van de beroemdste Griekse tragedies.

Samenvatting

Ooit is voorspeld dat Oidipous zijn vader, koning Laios, zou doden en met zijn moeder zou trouwen. Laios doet er alles aan om dit te voorkomen, maar niemand kan het noodlot afwenden. De gevolgen zijn verschrikkelijk… Naar de bekende tragedie van Sophokles, aangevuld met twee beroemde verhalen uit de Griekse mythologie: 'Dionysos, de god van de wijn' en 'Pan en de rieten fluit'.

'Simone Kramer heeft met De Griekse tragedies succesvol geprobeerd iets van de sfeer van de oorspronkelijke tragedies op te roepen.'
Amphora

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 100 jaar
ISBN: 9789021674063
NUR: 277
Type: E-book
Auteur(s): Simone Kramer
Prijs: 1,99
Aantal pagina's: 22
Uitgever: Gezinsboeken
Verschijningsdatum: 18-01-2016

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Vol avontuur’

De verhalenbundel Vol avontuur, geschreven door de allerleukste auteurs, waaronder Paul van Loon, Ilona de Lange en Marcel Groenewegen. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Nieuw: jubileumeditie ‘De regels van Floor’

In deze speciale jubileumeditie staan de leukste, meest hilarische regels van Floor gebundeld. Daarnaast is er ook één speciale regel, namelijk die van een fan. Lees meer over het jubileum en deze speciale uitgave in dit artikel.

Nieuws
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘De blauwevinvistemster’

In De blauwevinvistemster beleef je de avontuurlijkste zomer van je leven. Een nieuw jeugdboek van Elin Meijnen, voor fans van Anna Woltz, Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer