Pop-up – De oceaan

Hardcover:
13,50
Altijd de laagste prijs
  • Een leerzaam boek over zeewezens!
  • Voor de allerkleinsten
  • Kleurrijk en levendig

Samenvatting

Samenvatting

Maak je klaar voor een duik onder water! Maak tijdens een ongelofelijke onderzeese reis kennis met een glanzende schildpad, een creatieve octopus, een hongerige haai en nog meer zeewezens.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9781836060093
NUR: 223
Type: Hardcover
Auteur(s):
Prijs: 13,50
Aantal pagina's: 10
Uitgever: Usborne Publishers
Verschijningsdatum: 05-11-2024

Kenmerken van dit boek

Gerelateerde artikelen

Beatrix Potter 160 jaar!

Wist je dat Pieter Konijn ooit begon als een verhaal in een brief? Ter ere van 160 jaar Beatrix Potter duiken we in het bijzondere leven van de vrouw achter het beroemde konijntje en vele andere karakters. Al generaties lang groeien kinderen op met de avonturen van Pieter Konijn en zijn vrienden.

Achtergrond
Lees meer

Gi-ga-groen in de klas

Dat lezen en de natuur verkennen goed zijn voor kinderen weten we allemaal. Valt dat te combineren? Ja zeker! IVN natuureducatie en Kinderboeken.nl delen tips voor de kinderboekenweek.

Tiplijst
Lees meer

Op avontuur in zeeën en oceanen met deze top 10

Vier Wereld Oceanen Dag (8 juni) met de leukste, interessantste en avontuurlijkste boeken over de oceaan. Zwem mee met de dieren en leer alles over onze onderwaterwereld!

Tiplijst
Lees meer