Rik en Jesper gaan naar de maan

Hardcover:
18,50
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

In dit derde deel van de komische graphic-novel-serie nemen Rik en Jesper (Glowmovies) een schoolopdracht misschien wel te serieus. Een spannend verhaal voor 7+ met tekeningen van Tamara Boon.

Samenvatting

Maak kans op tickets voor het Glowmovies World-event op 31 augustus in de Brabanthallen! Mail uiterlijk 3 juni je aankoopbewijs naar rikenjesper@kosmosuitgevers.nl.

Rik en Jesper krijgen de opdracht om een petflesraket te bouwen. Dat is natuurlijk veel te saai, dus ze maken een echte. Het was alleen nooit de bedoeling om op de maan te belanden! Als Jesper wordt meegenomen door aliens, is het aan Rik om hem te redden. Maar de aliens willen hun nieuwe schoonmaker niet kwijt en doen er alles aan om Jesper te houden. Zullen Rik en Jesper ooit nog thuiskomen? In deze humoristische en avontuurlijke graphic novel komen tekst en beeld op een vindingrijke manier samen: illustraties, handgeschreven tekst en strips van Tamara Boon wisselen elkaar af om het verhaal helemaal tot leven te brengen. Lees ook het eerste en tweede deel van de Glowmovies-serie: 1. Rik en Jesper maken er een zooitje van 2. Rik en Jesper overleven op een onbewoond eiland

Lees meer

Specificaties

Specificaties

ISBN: 9789043936842
NUR: 280
Type: Hardcover
Auteur(s): Rik Kleeven, Jesper Weijs
Illustrator: Tamara Boon
Prijs: 18,50
Aantal pagina's: 304
Uitgever: Kosmos Uitgevers
Verschijningsdatum: 03-06-2025

Gerelateerde artikelen

Ricky Ricotta’s Tekenwedstrijd

Ben jij gek op tekenen en fan van Dav Pilkey? Dan is dit iets voor jou! Om de verschijning van Ricky Ricotta’s Superrobot te vieren, de nieuwe serie van de maker van Dog Man, organiseren we een supercoole tekenwedstrijd.

Winactie
Lees meer

Lees je sterk met Dog Man!

'Help! Mijn kind leest alleen maar Dog Man'. Lees hier waarom het lezen van graphic novels helemaal niet zo slecht hoeft te zijn voor de ontwikkeling van kinderen.

Column
Lees meer

Strips lezen: goed voor de leesontwikkeling!

Tegenwoordig hoor je deskundigen steeds vaker zeggen dat strips lezen goed is voor kinderen. Marion van der Meulen, lees- en schrijfdeskundige, legt uit waarom.

Achtergrond
Lees meer