De Gorgels – Bobba 20 cm
Gorgel-knuffel Bobba, 20 cm hoog.
Samenvatting
Jochem Myjers De Gorgels is de (voor)leesfavoriet van heel veel Nederlandse gezinnen. En nu is er voor alle mensenkinderen een eigen Gorgel-knuffel. Met superogen die alles zien, oren die alles horen, een warm wollen jasje en stevige voeten die hem overal brengen waar hij nodig is. Hij past in een rugzak, zit waakzaam op een nachtkastje en in bed, en is zo zacht als je lievelingskussen… Geef hem zelf een naam en zorg goed voor hem!
Formaat: 20 cm.
De Gorgels – Bobba 20 cm
Gorgel-knuffel Bobba, 20 cm hoog.
Samenvatting
Jochem Myjers De Gorgels is de (voor)leesfavoriet van heel veel Nederlandse gezinnen. En nu is er voor alle mensenkinderen een eigen Gorgel-knuffel. Met superogen die alles zien, oren die alles horen, een warm wollen jasje en stevige voeten die hem overal brengen waar hij nodig is. Hij past in een rugzak, zit waakzaam op een nachtkastje en in bed, en is zo zacht als je lievelingskussen… Geef hem zelf een naam en zorg goed voor hem!
Formaat: 20 cm.

- Snel naar:

Specificaties
Leeftijdsindicatie: | 0 - 10 jaar |
ISBN: | 9789025878511 |
NUR: | 022 |
Type: | Diversen |
Auteur(s): | Jochem Myjer |
Illustrator: | Rick de Haas |
Prijs: | 14,99 |
Uitgever: | Leopold |
Verschijningsdatum: | 06-11-2019 |
Kenmerken van diversen
Galerij
Over de auteur en de illustrator
Jochem Myjer
Komiek en schrijver Jochem Myjer wordt op 22 april 1977 geboren in Leiden. Na zijn eindexamen gaat hij in Groningen Biologie studeren, ondanks dat hij al van kinds af aan cabaretier wil worden. In 1997 doet hij mee met het Groninger Studenten Cabaret Festival. Hij is twintig jaar en wint er met zijn korte cabaretvoorstelling Geen Gemyjer de Eerste Prijs. Reden voor Jochem om zijn studie op te geven en zich volledig op cabaret te richten. H
Rick de Haas
Rick de Haas werd geboren op 30 juli 1960. Eigenlijk heet hij Hindrik, naar zijn opa uit Groningen. Rick woont en werkt al vrijwel zijn hele leven een stuk zuidelijker, in Tilburg. En af en toe zelfs nog zuidelijker, in zijn zomerhuis in Frankrijk. Op Ricks middelbare school waren ze destijds bezig met een experiment, je kon examen doen in een creatief vak: textiele werkvormen. Dat creatieve bezig zijn en met je handen werken trok Rick wel. Maar
Gerelateerde downloads
Lesbrief ‘De Gorgels – En toen?’
Lesbrief ‘De Gorgels’
Kleurplaat ‘De wereld van de Gorgels’
Hou je spreekbeurt over ‘De Gorgels’
Kleurplaat ‘De Gorgels snoepen Gorgelbessen’
Vul de juiste letters in bij ‘De Gorgels’
Raamtekening ‘De Gorgels’

De Gorgels
De Gorgels
Kinderen zijn heel bijzondere mensen. Ze kunnen of-niet-of-wel een vader en een moeder hebben. En of-niet-of-wel zusjes of broertjes. Maar ze hebben allemaal een Gorgel! Gorgels zijn klein en zo razendsnel dat je superogen nodig hebt om ze te zien. Die heeft niet iedereen... Gorgels wonen op het Eiland, in hun goed verstopte holletjes onder de grond. De Gorgels beschermen Mensenkinderen tegen enge wezens als Brutelaars. Als een Brutelaar zijn adem in je mond blaast, kun je flink ziek worden. Maar jouw Gorgel is getraind om zelfs de gevaarlijkste Brutelaar te verslaan. Gorgels moeten wel uitkijken voor Kotsbalgers. Maar gelukkig is er Melle, de jongen met superogen die met zijn zusje Limoni en vriendin Katja en Waakgorgels Bobba en Belia de slimste plannen maakt om de Gorgels te beschermen. Cabaretier Jochem Myjer is de bedenker en schrijver van de grappige en spannende boeken over De Gorgels. Om voor te lezen of zelf te lezen. In november verschijnt deel 3 van De Gorgels. In dit superspannende slotdeel gaan Melle en Bobba naar het Hoge Noorden voor hun grootste avontuur tot nu toe. Joebelabambam! Spannende dikke leesboeken over De Gorgels Deel 1: De Gorgels (5-12 jaar) Deel 2: De Gorgels en het geheim van de gletsjer (6-12 jaar) Deel 3: De Gorgels en de laatste kans (7-12 jaar) Prentenboeken over De Gorgels De wereld van De Gorgels (3-8 jaar) De Gorgels en de grote operatie (3-8 jaar) Voor de allerkleinsten De Gorgeltjes trakteren de dieren (2-4 jaar) Ontdek hier alle boeken over De Gorgels.Andere boeken uit de serie 'Gorgels'










Gerelateerde artikelen
Maarten Kuipers over De zolderkampioen
In de boeken 'Roljoch' en 'De zolderkampioen' worden de grootste kinderdromen werkelijkheid. Lees nu het interview met schrijver Maarten Kuipers.
Ons Kinderpanel over ‘Gameboek – Schaduwkraai’
Ons kinderpanel heeft het boek Gameboek – Schaduwkraai gelezen.
Interview met Marcel Groenewegen
‘Ik had als kind al de drang om te schrijven.’ In dit interview wordt Marcel Groenewegen geïnterviewd over zijn boek Gameboek-Schaduwkraai. Benieuwd geworden naar wat hij te vertellen heeft? Lees dan snel verder!
Ons Kinderpanel over ‘Monsterdonuts’
Ons Kinderpanel heeft lekker mogen smullen van het boek Monsterdonuts. Een boek vol explosieve taarten, cupcakes, koekjes en natuurlijk monsters! Benieuwd wat ons Kinderpanel van het boek vond? Lees dan snel verder!
Meer van deze auteur









Bekijk ook eens
Recensie
Wat leuk dat je een recensie hebt achtergelaten over een boek, je hebt hiermee andere mensen geholpen om een goede keuze te maken!
Je inzending is niet direct zichtbaar op de website, dit kan 1 of 2 werkdagen duren.
Hartelijk dank voor jouw reactie,
Team Kinderboeken.nl

De Gorgels – Bobba 20 cm
Mis geen enkel kinderboek of nieuwtje meer en schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Ontvang elke twee weken nieuws, kinderboekentips en inspiratie!
Bedankt voor je inschrijving of aangepaste voorkeuren!
Je ontvangt binnen enkele minuten een e-mail waarin we je vragen je eventuele nieuwe aanmeldingen te bevestigen.
Het is mogelijk dat deze e-mail in je map ongewenste e-mail terecht komt.