De nacht van de bliksemregen

10 - 12 jaar
4.5 /5
Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs
Luisterboek:
13,99
Altijd de laagste prijs
  • Magisch mooi boek van Nederlandse bodem
  • Spannend avontuur in Parijs
  • Over geloven in het onmogelijke en afscheid nemen

Samenvatting

Als je dat ene, beslissende moment opnieuw kon beleven... Prachtige jeugdroman van Nederlandse bodem over schuldgevoelens, afscheid nemen en durven geloven in het onmogelijke.

Samenvatting

Kon ze de tijd maar terugdraaien. Dan zou ze zorgen dat alles anders zou lopen.

Na de plotselinge dood van haar moeder woont Lana bij haar opa in Parijs. Vanaf dat moment staat de tijd stil. Op een dag krijg Lana een geheimzinnige brief. Als ze ’s avonds naar de Eiffeltoren gaat, kan ze naar het verleden reizen. Dit is haar kans om alles te veranderen! Lana is vastbesloten om naar boven te gaan, zelfs als er een hevige storm losbreekt… Het is het begin van een fantastische reis waarna niets meer hetzelfde is.

 Magisch mooie jeugdroman over durven geloven in het onmogelijke. 

<i>Kon ze de tijd maar terugdraaien. Dan zou ze zorgen dat alles anders zou lopen.</i><br>

Na de plotselinge dood van haar moeder woont Lana bij haar opa in Parijs. Vanaf dat moment staat de tijd stil. Wanneer haar opa haar vertelt dat haar moeder zielsveel van de Eiffeltoren hield, wil Lana nog maar één ding: helemaal naar boven in de Eiffeltoren. Terwijl ze in de toren is, breekt een noodweer los. Iedereen moet de Eiffeltoren verlaten, maar Lana laat zich niet tegenhouden. Ze moet en zal naar boven! Dan gebeurt er iets ongelooflijks. De bliksem slaat in en Lana belandt in het verleden. Dit is het begin van een fantastische reis die alles verandert.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 12 jaar
ISBN: 9789025884253
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Myron van der Velden
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 144
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 23-11-2023

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 12 jaar
ISBN: 9789025886806
NUR: 283
Type: Luisterboek
Auteur(s): Myron van der Velden
Voorlezer: Huub Dikstaal
Prijs: 13,99
Duur: 3 uur en 33 minuten
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 18-01-2024
De nacht van de bliksemregen

Gerelateerde artikelen

Charlotte Dematons over kunstprentenboek Parijs

In 'Een wandeling door impressionistisch Parijs met Georges en Jacques' van Charlotte Dematons ontdek je Parijs in de 19e eeuw, vanuit het perspectief van de twee dakloze mannen Georges en Jacques. We spraken Charlotte over haar gedachten achter het boek en hoe het tot stand kwam!

Interview
Lees meer

Harari schrijft jeugdboek over oorlog

Waarom maken mensen ruzie met elkaar, of nog erger: waarom voeren ze oorlog? Yuval Noah Harari, auteur van de wereldwijde bestseller 'Sapiens', heeft een nieuw jeugdboek geschreven over oorlog. Lees meer over het nieuwe boek in dit artikel!

Nieuws
Lees meer

Reviews

Oliver, Kind (10 jaar) - 29-05-2024
Ik vond het super spannend! Vooral toen Lana in de bliksemregen de Eiffeltoren in ging. Het is zo'n spannend boek dat je wilt blijven lezen. Dit boek is voor kinderen vanaf 9 jaar want het is zo spannend.