Eiland van de magische dieren – De ontsnapping

Hardcover:
16,99
Altijd de laagste prijs
E-book:
9,99
Altijd de laagste prijs
Luisterboek:
13,99
Altijd de laagste prijs
  • Voor fans van 'Spirit Animals' en 'Woodwalkers'
  • Een spannend en verrassend avontuur
  • Perfect voor jongens én meisjes

Samenvatting

Adembenemend avontuur over een magische match tussen kind en dier. Dé spannende nieuwe serie voor 10+, voor liefhebbers van De magische apotheek en Spirit Animals .

Samenvatting

Durf jij naar het eiland van de magische dieren?

Noël denkt dat hij gek wordt. Hij hoort dierenstemmen in zijn hoofd... Ze willen hem iets vertellen, maar kan hij ze vertrouwen? Een magere rat leidt hem stiekem aan boord van een containerschip. Dat is het begin van een levensgevaarlijke reis naar het geheime eiland van de magische dieren. Daar blijkt dat Noël een groot talent heeft – maar eerst moet hij daarmee leren omgaan. Een vogelspin en een giftige schorpioen maken hem wegwijs. Maar er zijn meer kinderen uitgenodigd op het eiland en de concurrentie is moordend. Noël kan niet terug naar huis, hij móét winnen. Overleeft hij de beproevingen en gevaren op het verborgen eiland?

‘Wow! Wat een goed, fantasievol verhaal. Spannende avonturen, tomeloze fantasie en veel cliffhangers waardoor je steeds wilt doorlezen. Dit boek heeft alle ingrediënten om een schot in de roos te zijn voor kinderen.’  – Stoerleesvoer.nl

Durf jij naar het eiland van de magische dieren?

Noël denkt dat hij gek wordt. Hij hoort dierenstemmen in zijn hoofd... Ze willen hem iets vertellen, maar kan hij ze vertrouwen? Een magere rat leidt hem stiekem aan boord van een containerschip. Dat is het begin van een levensgevaarlijke reis naar het geheime eiland van de magische dieren. Daar blijkt dat Noël een groot talent heeft – maar eerst moet hij daarmee leren omgaan. Een vogelspin en een giftige schorpioen maken hem wegwijs. Maar er zijn meer kinderen uitgenodigd op het eiland en de concurrentie is moordend. Noël kan niet terug naar huis, hij móét winnen. Overleeft hij de beproevingen en gevaren op het verborgen eiland?

Durf jij naar het eiland van de magische dieren?

Noël denkt dat hij gek wordt. Hij hoort dierenstemmen in zijn hoofd... Ze willen hem iets vertellen, maar kan hij ze vertrouwen? Een magere rat leidt hem stiekem aan boord van een containerschip. Dat is het begin van een levensgevaarlijke reis naar het geheime eiland van de magische dieren. Daar blijkt dat Noël een groot talent heeft – maar eerst moet hij daarmee leren omgaan. Een vogelspin en een giftige schorpioen maken hem wegwijs. Maar er zijn meer kinderen uitgenodigd op het eiland en de concurrentie is moordend. Noël kan niet terug naar huis, hij móét winnen. Overleeft hij de beproevingen en gevaren op het verborgen eiland?

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789025885861
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Gina Mayer
Illustrator: Clara Vath
Vertaler: Ans van der Graaff
Prijs: 16,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 17-11-2023

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789025886707
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Gina Mayer
Illustrator: Clara Vath
Vertaler: Ans van der Graaff
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 175
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 08-11-2023

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789025886752
NUR: 283
Type: Luisterboek
Auteur(s): Gina Mayer
Illustrator: Clara Vath
Vertaler: Ans van der Graaff
Voorlezer: Christiaan Koetsier
Prijs: 13,99
Duur: 6 uur en 23 minuten
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 14-12-2023
Eiland van de magische dieren - De ontsnapping

Gerelateerde artikelen

Reviews

Mauk, Kind (9 jaar) - 14-12-2023
Dit boek heeft een erg mooie omslag, ik vind het heel leuk dat er een soort ‘gat’ in de kaft zit waardoorheen je de luipaard kunt zien. Het boek is meteen vanaf het begin heel spannend en je wilt blijven lezen om te weten te komen hoe het verhaal verder gaat. Ik vind het leuk dat het verhaal nog niet af is, ik denk dat de schrijver nog wel een deel gaat schrijven. Dat boek zou ik dan ook graag willen lezen als het net zo spannend is.