Gameboek – Vuurstrijd

Spion, magiër of strijder, wie ben jij?

Hardcover:
15,99
Altijd de laagste prijs
  • Getipt door de Kinderjury 2024
  • Voor fans van 'Choose Your Own Adventure' en 'Fighting Fantasy'
  • Spannend en interactief verhaal
  • Geschreven door The Kik-bassist Marcel Groenewegen

Samenvatting

Een spannend fantasyverhaal dat leest als een game! Kies wat voor held je wilt zijn en bepaal zelf het verhaal.

Samenvatting

Het is tijd voor je nieuwe missie, Schaduwkraai.

De duistere heks Cassandra is op zoek naar het Boek der Doden. Als ze het te pakken krijgt, zal ze oppermachtig zijn. Jij bent Schaduwkraai en wilt haar stoppen. Je missie leidt je door de gevaarlijke dwergmijnen en de verraderlijke bossen van Iverland.·       

STAP 1 - Kies wie je wilt zijn:

▶ Een strijder
▶ Een spion
▶ Een magiër

STAP 2 - Kies je gave: 

▶ Intuïtie
▶ Spoorzoeken
▶ Sloten openen
▶ Zakkenrollen

Kies wat voor held je wilt zijn en bepaal zelf het verhaal, net alsof je in een game rondloopt.

Lees ook: Gameboek - Schaduwkraai.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789493236875
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Marcel Groenewegen
Illustrator: Maarten Donders
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Witte Leeuw
Verschijningsdatum: 27-09-2023
Gameboek - Vuurstrijd

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Mystery Guest’

Ons Kinderpanel las 'Mystery Guest' van Maren Stoffels. Drie personen bekennen een moord, maar slechts één is de dader. Wie is de Mystery Guest?

Kinderpanel
Lees meer