Lachen, gieren, brullen!

Meer dan 100 grappige gedichten

Diverse auteurs

Matt Hunt

6 - 99 jaar
Hardcover:
27,50
Altijd de laagste prijs
  • Prachtig cadeauboek voor jong en oud!
  • Meer dan 100 grappige gedichten
  • Met prachtige illustraties van Matt Hunt

Samenvatting

Een fantastisch geïllustreerde bloemlezing met grappige gedichten, op groot formaat. Voor het hele gezin. 

Samenvatting

Het is tijd om te lachen! Om brullende leeuwen, bergen bananen, kinderen die stoute dingen doen, en olifanten die bang zijn voor kleine beestjes. Matt Hunt neemt je mee in een fantasievolle, kleurrijke wereld. De meer dan honderd gedichten van Nederlandse en Vlaamse dichters, waaronder Geert De Kockere, Joke van Leeuwen, Erik van Os, Edward van de Vendel, Bette Westera en Ivo de Wijs, variëren van gevat tot hilarisch. Een perfect boek om telkens weer te ontdekken hoe leuk poëzie kan zijn!

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 6 - 99 jaar
ISBN: 9789021685786
NUR: 290
Type: Hardcover
Auteur(s): Diverse auteurs
Illustrator: Matt Hunt
Prijs: 27,50
Aantal pagina's: 160
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 01-10-2024
Lachen, gieren, brullen!

Gerelateerde artikelen

Interview met Erna Sassen over ‘Neem een kip’

Met scherpe pen en groot inlevingsvermogen weet Erna Sassen steeds weer de stem van jongeren raak te treffen. Op 14 mei verscheen haar nieuwste jeugdroman Neem een kip; een ontroerend, grappig en rauw verhaal over opgroeien, verlies, en de zoektocht naar jezelf. Neem een kip is het los te lezen vervolg op Neem nooit een beste vriend en Zonder titel en direct het laatste deel van deze trilogie. In dit interview vertelt Erna over de totstandkoming van de boekenreeks, de inspiratie achter de opvallende titels en wat ze belangrijk vindt tijdens het schrijven.

Interview
Lees meer

Ons Kinderpanel leest nieuw deel Mysterie van de mens

In Hoe vijanden vrienden kunnen worden lees je hoe ruzie en oorlog ontstaan doordat mensen jaloers, bang of hebzuchtig zijn. Het begint allemaal met de verhalen die we elkaar vertellen, verhalen die vaak helemaal niet waar zijn. Bijvoorbeeld over mensen die anders zijn dan wijzelf. Lees snel wat ons Kinderpanel ervan vond!

Kinderpanel
Lees meer

De mooiste cadeauboeken voor mama’s

Met Moederdag zetten we alle moeders graag extra in het zonnetje. En wat is het perfecte cadeau om iedere mama mee te verrassen? Een boek natuurlijk! Bekijk hier onze boekentips om moeders (of jezelf) mee te verwennen.

Tiplijst
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Ricky Ricotta’s Superrobot’

Ricky wordt vaak geplaagd door pestkoppen. Hij wou dat hij een vriend had die hem kon helpen. Op een dag gaat Ricky’s wens in vervulling: hij krijgt een vriend. En het is geen gewone. Het is een SUPER-vriend! 'Ricky Ricotta's Superrobot' is een nieuwe serie van Dav Pilkey, bekend van de Dog man-boeken. Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer