Miljonairskind – De rampzalige ruimtereis

Hardcover:
15,99
Altijd de laagste prijs
E-book:
9,99
Altijd de laagste prijs
Luisterboek:
11,99
Altijd de laagste prijs
  • Het nieuwe hilarische deel van Miljonairskind
  • Hardop lachen gegarandeerd
  • Perfect voor fans van Roald Dahl en Jozua Douglas

Samenvatting

Spannend en vrolijk nieuw avontuur in de ruimte. Het hilarische nieuwe deel van Miljonairskind. Los te lezen.

Samenvatting

Zilver en Lennon kunnen het niet geloven: ze mogen met een raket naar de ruimte! Samen met een paar miljonairs, wetenschappers en met een bekende vlogger die verslag doet van de ruimtereis. Het ruimteschip is te gek, al gebeuren er ook vreemde dingen aan boord…
Plotseling verandert hun avontuur in een nachtmerrie: er blijkt iets mis met het ruimteschip en de bemanning is spoorloos verdwenen. Zilver en Lennon moeten alles op alles zetten om deze levensgevaarlijke reis te overleven en veilig terug te kunnen keren naar de aarde...

Zilver en Lennon kunnen het niet geloven: ze mogen met een raket naar de ruimte! Samen met een paar miljonairs, wetenschappers en met een bekende vlogger die verslag doet van de ruimtereis. Het ruimteschip is te gek, al gebeuren er ook vreemde dingen aan boord…
Plotseling verandert hun avontuur in een nachtmerrie: er blijkt iets mis met het ruimteschip en de bemanning is spoorloos verdwenen. Zilver en Lennon moeten alles op alles zetten om deze levensgevaarlijke reis te overleven en veilig terug te kunnen keren naar de aarde...

Zilver en Lennon kunnen het niet geloven: ze mogen met een raket naar de ruimte! Samen met een paar miljonairs, wetenschappers en met een bekende vlogger die verslag doet van de ruimtereis. Het ruimteschip is te gek, al gebeuren er ook vreemde dingen aan boord…
Plotseling verandert hun avontuur in een nachtmerrie: er blijkt iets mis met het ruimteschip en de bemanning is spoorloos verdwenen. Zilver en Lennon moeten alles op alles zetten om deze levensgevaarlijke reis te overleven en veilig terug te kunnen keren naar de aarde...

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789025885328
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Ilona de Lange
Illustrator: Micky Dirkzwager
Prijs: 15,99
Aantal pagina's: 152
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 06-10-2023

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789025885588
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Ilona de Lange
Illustrator: Micky Dirkzwager
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 10426912
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 25-10-2023

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 9 - 12 jaar
ISBN: 9789025885595
NUR: 283
Type: Luisterboek
Auteur(s): Ilona de Lange
Illustrator: Micky Dirkzwager
Voorlezer: Bas Westerweel
Prijs: 11,99
Duur: 3 uur en 55 minuten
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 23-10-2023
Miljonairskind - De rampzalige ruimtereis
Miljonairskind

Miljonairskind

Miljonairskind

Miljonairskind is een kinderboekenserie voor kinderen vanaf 9 jaar. Zodra de ouders van Zilver de loterij winnen, zijn ze multimiljonair! Dit houden ze echter geheim voor de buitenwereld door een ongelofelijke villa met een subtropisch zwemparadijs, een dierentuin en een achtbaan onder hun huis te bouwen. Maar wat heb je daaraan als je het met niemand kunt delen?

 

Een spannend en hilarisch avontuur voor fans van De Waanzinnige Boomhut. Het eerste deel van deze serie heet Het geheim van het onderhuis. Bekijk alle andere boeken van Miljonairskind hieronder!

Lees verder

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘Mystery Guest’

Ons Kinderpanel las 'Mystery Guest' van Maren Stoffels. Drie personen bekennen een moord, maar slechts één is de dader. Wie is de Mystery Guest?

Kinderpanel
Lees meer

Schip ahoy! Kinderboeken over piraten

Piraten zijn stoer, avontuurlijk en grappig. Kinderboeken over piraten zitten vol schatkaarten, juwelen en zwaarden. In dit artikel tippen wij de leukste boeken over piraten. Ooglapjes af en lezen maar, ARR!

Tiplijst
Lees meer