Geniaal!

Slimme mensen die de wereld beter maakten

E-book:
7,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Mooie en spannende verhalen over belangrijke uitvindingen en ontdekkingen, voor lezers vanaf 9 jaar en iedereen daarboven!

Samenvatting

Draait de zon om de aarde, of is het juist andersom? Wat is DNA eigenlijk? En hoe kwam Darwin op zijn beroemde evolutietheorie? Ontdek hoe Louis Pasteur het leven van een 9-jarige jongen redt die hondsdolheid heeft - met een nieuw vaccin dat nog nooit op een mens is uitgetest... Ervaar de wanhoop van Galileo Galilei wanneer de kerk zijn boek verbiedt en hij niet mag zeggen wat hij over het heelal heeft ontdekt. En laat je inspireren door Marie Curie, die alles opzijzet en naar het oorlogsfront gaat om gewonde soldaten te helpen met röntgenapparatuur. Janny van der Molen verpakt de ontdekkingen van een aantal belangrijke wetenschappers in mooie en spannende verhalen. Zo komen hun uitvindingen en ontdekkingen echt tot leven! Met: Galileo Galilei, Leonardo Da Vinci, Charles Darwin, Ada Lovelace, Louis Pasteur, Marie Curie, Alan Turing, Rosalind Franklin, Albert Einstein en Stephen Hawking.

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 15 jaar
ISBN: 9789021674513
NUR: 210
Type: E-book
Auteur(s): Janny van der Molen
Illustrator: Els van Egeraat
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 256
Uitgever: Ploegsma
Verschijningsdatum: 23-09-2015

Gerelateerde artikelen

Oplossing ‘De verboden atlas’ puzzel!

Denk je dat je de puzzel uit 'De verboden atlas' van Sam Segdman hebt opgelost? Lees dan snel verder of je bent uitgekomen bij het juiste antwoord!

Achtergrond
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Wondernacht’

Opa weerwolf neemt Dolfje en Noura mee naar een groot dierenpark waar eens in de honderd jaar komen daar ’s nachts fabelwezens tot leven komen. Maar Dolfje en Noura ontdekken al snel dat de fabelwezens in groot gevaar zijn! Kunnen ze hen redden? Benieuwd wat ons Kinderpanel ervan vond? Lees snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest nieuw deel Mysterie van de mens

In Hoe vijanden vrienden kunnen worden lees je hoe ruzie en oorlog ontstaan doordat mensen jaloers, bang of hebzuchtig zijn. Het begint allemaal met de verhalen die we elkaar vertellen, verhalen die vaak helemaal niet waar zijn. Bijvoorbeeld over mensen die anders zijn dan wijzelf. Lees snel wat ons Kinderpanel ervan vond!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel leest: ‘Help! Ik ben onzichtbaar’

Tijdens de eerste dag op zijn nieuwe school zou Stanley het liefst willen verdwijnen. Tot zijn grote verbazing komt die wens uit. Hij is opeens onzichtbaar! Stanley vindt het geweldig, maar een slimme slechterik heeft snode plannen... Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'Help! Ik ben onzichtbaar' vond!

Kinderpanel
Lees meer