Het geheim van het zwarte zonlicht

E-book:
7,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Samenvatting

Als Luuk en Hasna naar school lopen, stort een stuk steen op aarde.
Daarna wordt het stikdonker. Zomaar, midden op de dag.
Met het zonlicht is ook alle vrolijkheid verdwenen.
Iedereen is chagrijnig en sloom.
Luuk en Hasna gaan op onderzoek.
Hoe krijgen ze de wereld weer normaal?

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 8 - 10 jaar
ISBN: 9789025868338
NUR: 282
Type: E-book
Auteur(s): Wieke van Oordt
Illustrator: Saskia Halfmouw, ivan & ilia
Prijs: 7,99
Aantal pagina's: 112
Uitgever: Leopold
Verschijningsdatum: 03-08-2015
Het geheim van...

Geheim van…

Een magisch potlood waarmee striptekeningen tot leven komen. Een computerspel dat je leven overneemt. Een hockeystick waarmee je opeens alle wedstrijden wint. Een manege waar de paarden verdwijnen… En de grote mensen weten van niks! Dus het is aan de kinderen om het op te lossen. Het gebeurt allemaal in de Geheim-serie.
Lees verder

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel leest: ‘De leukste vlog!’

Stel je voor: er wordt een tv-programma met bekende mensen opgenomen in jouw dorp, en jij mag er een vlog over maken! Maar dan wordt er iets gestolen… Bekijk snel wat ons Kinderpanel van 'De leukste vlog!' vond!

Kinderpanel
Lees meer

Charlotte Dematons over kunstprentenboek Parijs

In 'Een wandeling door impressionistisch Parijs met Georges en Jacques' van Charlotte Dematons ontdek je Parijs in de 19e eeuw, vanuit het perspectief van de twee dakloze mannen Georges en Jacques. We spraken Charlotte over haar gedachten achter het boek en hoe het tot stand kwam!

Interview
Lees meer

Harari schrijft jeugdboek over oorlog

Waarom maken mensen ruzie met elkaar, of nog erger: waarom voeren ze oorlog? Yuval Noah Harari, auteur van de wereldwijde bestseller 'Sapiens', heeft een nieuw jeugdboek geschreven over oorlog. Lees meer over het nieuwe boek in dit artikel!

Nieuws
Lees meer