We krijgen er een kleintje bij

Hardcover:
8,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Ontroerend cadeauboek voor jong en oud om een zwangerschap aan te kondingen. Lief voorleesverhaal op rijm over Muis en knuffelvriendje Beer.

Samenvatting

Beer kom vlug, dit is niet pluis...
Er groeit een heuvel in ons huis!

Lief voorleesverhaal op rijm over Muis en Beer die ontdekken dat er een kleintje op komst is. Hiep, hiep, hoera!

Maakster Pauline Baartmans kondigde haar eigen zwangerschap aan met de illustraties die nu verschijnen in dit vrolijke kartonboek. Hiermee kunnen nu nog veel meer mensen op een bijzondere manier de komst van hun baby aankondigen. Ook is het verhaal heel geschikt om voor te lezen aan kinderen die een broertje of zusje krijgen. Achter in het boek is ruimte voor een persoonlijke boodschap of een echofoto .

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 0 - 5 jaar
ISBN: 9789492901842
NUR: 271
Type: Hardcover
Auteur(s): Pauline Baartmans
Prijs: 8,99
Aantal pagina's: 22
Uitgever: Witte Leeuw
Verschijningsdatum: 24-02-2021
We-krijgen-er-eenkleintje-bij-Pauline-Baartmans

Gerelateerde artikelen

De leukste leerspellen op een rij

Deze spellen zijn superleuk én je steekt er ook nog eens wat van op. Alle spellen van Zwijsen zijn namelijk gemaakt in samenwerking met lesmethodemakers. Zo weet je zeker dat alles 100% aansluit op school. Wij zetten de leukste per leeftijd op een rij!

Tiplijst
Lees meer

Cadeautip: koffertjes vol leuks

Haal het leukste van school in huis met deze koffertjes! Inclusief uitwisbare stift voor eindeloos plezier met letters en cijfers. Nu voor maar 13,50!

Achtergrond
Lees meer

Gi-ga-groen in de klas

Dat lezen en de natuur verkennen goed zijn voor kinderen weten we allemaal. Valt dat te combineren? Ja zeker! IVN natuureducatie en Kinderboeken.nl delen tips voor de kinderboekenweek.

Achtergrond
Lees meer