Zwaar de klos

10 - 15 jaar
Hardcover:
17,50
Altijd de laagste prijs
E-book:
9,99
Altijd de laagste prijs

Samenvatting

Deel 7 van de populaire serie Het leven van een loser. Voor het schoolfeest zoekt Bram een danspartner. Helaas heeft zijn eerste keus iemand anders op het oog. Bram vreest als enige over te blijven.

Samenvatting

Voor het schoolfeest zoekt Bram een danspartner, EEN MEISJE! Helaas heeft zijn eerste keus iemand anders op het oog. Hij vreest ernstig als enige over te blijven, maar gelukkig - schrale troost - staat zijn beste vriend Theo er even beroerd voor. Thuis is het een hel: Brams zakelijk mislukte en totaal berooide oom logeert bij hen. En die gaat Bram ook nog eens adviseren over vrouwen... LOVE is in the air, maar zit Bram daar wel op te wachten? Of wordt hij zelf zo'n rare, verliefde puber?

Dit e-book is NIET geschikt voor zwart-wit e-readers.Voor het schoolfeest zoekt Bram een danspartner, EEN MEISJE! Helaas heeft zijn eerste keus iemand anders op het oog. Hij vreest ernstig als enige over te blijven, maar gelukkig – schrale troost – staat zijn beste vriend Theo er even beroerd voor. Thuis is het een hel: Brams zakelijk mislukte en totaal berooide oom logeert bij hen. En die gaat Bram ook nog eens adviseren over vrouwen… LOVE is in the air, maar zit Bram daar wel op te wachten? Of wordt hij zelf zo’n rare, verliefde puber?

Lees meer

Specificaties

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 15 jaar
ISBN: 9789026134074
NUR: 283
Type: Hardcover
Auteur(s): Jeff Kinney
Vertaler: Hanneke Majoor
Prijs: 17,50
Aantal pagina's: 223
Uitgever: De Fontein
Verschijningsdatum: 06-06-2013

Specificaties

Leeftijdsindicatie: 10 - 15 jaar
ISBN: 9789026135118
NUR: 283
Type: E-book
Auteur(s): Jeff Kinney
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 457
Uitgever: De Fontein Jeugd
Verschijningsdatum: 28-04-2015
het-leven-van-een-loser7

Gerelateerde artikelen

Ons Kinderpanel over ‘Ultra Donker’

Ons Kinderpanel las dit keer Ultra Donker en de Wachters van de Wildzee van Philip Reeve. Benieuwd wat ons panel vindt van dit meeslepende en magische avontuur? Lees dan snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Ons Kinderpanel over ‘Autumnville’

Ons kinderpanel heeft het boek 'Autumnville' van Rick Meijer gelezen. Dit boek neemt de lezers mee op een spannend en muzikaal avontuur. Benieuwd wat Amber, Charissa, Manu, Ella, Harrie, Kenzey en Rijk van dit boek vinden? Lees dan snel verder!

Kinderpanel
Lees meer

Interview met Max Brallier

In dit interview vertelt Max Brallier alles over De laatste helden op aarde en het kosmische kwaad, zijn favoriete monsters en veel meer. Lees gauw verder!

Interview
Lees meer